هند می بیند بیشترین همیشه تنها-بعد سنبله در Covid-19 موارد به عنوان مجموع در سراسر کشور نزدیک 7,500

هند دیده می شود بزرگترین موج جدید کروناویروس موارد پس از آن شیوع شروع به شمارش بیش از 1000 عفونت در فضای یک روز, با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

این موجی جدید Covid-19 بیماران 1,035 روز جمعه به تنهایی می فرستد و هند در مجموع بیماری تلفات به 7,447 آنی گزارش با استناد به مقامات بهداشت. چهل و جدید مرگ و میر نیز ثبت شده در همان روز اضافه شده به حدود 200 در حال حاضر حساب برای.

این افزایش ناگهانی در عفونت می آید که مقامات منطقه ای نگاه به پیگیری کردن اعضای Tablighi Jamaat یک مسلمان مذهبی جامعه پس از هزاران نفر از پیروان با حضور در یک جمع شلوغ در دهلی نو در اواسط ماه مارس stoking نگرانی که این گروه کمک کرده است به گسترش این ویروس در دور و گسترده ای در سراسر هند است. بیش از 1000 نفر از اعضای گروه آزمایش مثبت برای بیماری با توجه به آمار و ارقام گزارش شده توسط بار از هند هفته گذشته که برای اختصاص 30 درصد از همه از 2900 موارد در کشور در آن زمان است.

همچنین در rt.com رالی به صورت پنهانی گروه های اسلام گرا یعنی منفجر شد Covid-19 در هند – اما این است که خطرناک ترین چیزی که در مورد این جنبش ؟

در حالی که در هند مورد و آمار و ارقام مرگ و میر همچنان به صعود دهلی نو در حال آماده سازی برای کشتی اول خود را تحویل هیدروکسی کلروکین (HCQ) – ضد مالاریا مواد مخدر نشان داده است که وعده های اولیه به عنوان یک درمان برای Covid-19 – 13 از سخت ترین-آمار سازمان ملل. آمریکا و اسپانیا و آلمان که در بین آنها تعداد نزدیک به نیمی از جمعیت کل موارد را در میان اولین برای دریافت مواد مخدر که وارد مطالعات بالینی در ایالات متحده و جاهای دیگر.

هر چند دهلی نو قبلا تحمیل یک پتو صادرات ممنوعیت HCQ محرومیت حتی اضطراری بشردوستانه محموله خلاصه بعد از یک ردیف با واشنگتن و تهدید از “مقابله به مثل” از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت لغو شد.

“تعداد زیادی از درخواست ها برای HCQ در حال حاضر وجود دارد” Dammu راوی رسمی با وزارت امور خارجی روز جمعه به خبرنگاران گفته افزود “تصمیم گرفته شده توسط گروه وزیران به انتشار برخی از مازاد دارو برای مقاصد صادراتی.”

همچنین در rt.com Bolsonaro می گوید تجربی Covid-19 دارو می تواند به نجات جان هزاران نفر’ و تشکر هند برای تصویب صادرات مواد خام

دو محموله به دنبال خواهد داشت راوی گفت: دوم آن عرضه خواهد شد آمریکا و کانادا و آلمان و برزیل با 4.8 میلیون قرص از شدت خواستار پزشکی, هر, همراه با مقدار آن در مواد خام. کشورهای دیگر با کوچکتر شیوع کمتری دریافت می شود از جمله بنگلادش و نپال و بوتان و سری لانکا و افغانستان و مالدیو.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im