علاقه مندی هند ارسال ویژه پرواز را به سرخپوستان رشته در ووهان چین به عنوان coronavirus تلفات soars – گزارش

هوایی هند هواپیما شده است در ایستاده و منتظر یک چراغ سبز از پکن و دهلی نو به تخلیه ده ها تن از سرخپوستان از ووهان شهر سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس به عنوان مرگ و میر صعود به بیش از 100.

با تعداد تایید coronavirus موارد در چین بیش از 4,500 اکثر آنها در هوبئی استان نگرانی در مورد رفاه اتباع خارجی رشته در ووهان شهر در قلب شیوع مرگبار شده اند نصب.

هند همراه با آمریکا و ژاپن و چند کشور دیگر است و باید درد برای حمل و نقل شهروندان خود را به خانه یک وظیفه کنون است که در از بودن آسان با توجه به این که ووهان همراه با بیش از یک دوجین از شهرستانها چینی قرار داده است مستند توسط مقامات چینی یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در بیانیه روز شنبه, دهلی نو نشان داد که آماده سازی برای قریب الوقوع تخلیه اتباع هند از ووهان شد مجموعه ای در حال حرکت است.

همچنین در rt.com ده ها تن از دانش آموزان هندی به دام افتاده در ووهان چین به عنوان تصدیق برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus

“این تصمیم گرفته شد که مراحل می تواند به آماده شدن برای تخلیه ممکن است از اتباع هند در ووهان. بر این اساس وزارت امور خارجی را یک درخواست به مقامات چینی”

ویژه-هدف پرواز است به عمل هوایی هند است. در ابتدا گزارش داد که یک هواپیمای بوئینگ 747 بود را از بمبئی در روز دوشنبه بعد از ظهر.

“ما در یک حالت آمادگی. ما خدمه پزشکی تیم ها و لوازم آماده برای پرواز. اما ووهان در حالت مستند و خدمات وجود دارد ضربه” هواپیمایی گفت.

“این 423 نفره دو طبقه ادم تنومند و بدقواره هواپیما را به عقب, در میان دیگران, دانش آموزان رشته در ووهان” شرکت سخنگو گفت: در آن زمان با اشاره به حدود 250 سرخپوستان اکثریت آنها را دانشجویان پزشکی که در حال حاضر در شهرستان گیر کرده.

اما پرواز ظاهرا تاکنون موفق به دریافت یک اشاره از پکن که گزارش صبح روز سه شنبه که تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در سراسر کشور افزایش یافته است و از 2,887 به حداقل 4,515 در یک روز – بیش از 50 درصد سنبله. مرگ و میر در ضمن رسیده رقم دو برابر افزایش به 106 نفر از 82.

هندی, عمران, حمل و نقل هوایی کرده اند, بنا به گزارش ها در حرکت رو به جلو با این درخواست به مقامات چینی تا کنون با توجه به شرکت هواپیمایی رسمی ذکر شده توسط هندو که گفت که دهلی نو هنوز به شکل دستورالعمل برای خدمه ایمنی.

همچنین در rt.com چین خواستار برقراری ‘مصمم مبارزه علیه شیوع کروناویروس به عنوان کشته شدگان صعود به 106 با بیش از 1700 مورد جدید

وزارت امور خارجه ایالات متحده در عین حال گفت که این امر می تواند با ارسال یک منشور هواپیما به ووهان روز چهارشنبه برای استخراج کنسولگری آمریکا مقامات و همچنین آن دسته از آمریکایی ها که در “خطر” از آلوده شدن. ژاپنی, وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی گفت که منشور هواپیما برای بازگرداندن شهروندان ژاپنی را ترک در سه شنبه شب و اشاره کرد که حدود 710 اتباع ژاپنی هستند که در هوبئی. Toshimitsu گفت که یک پزشک و دو پرستار و یک افسر قرنطینه خواهد انجام چک آپ اواسط پرواز برای تعیین اینکه آیا آسمان به حال قرارداد این بیماری بالقوه کشنده. به محض ورود مسافران خواهد بود دستور داد به گزارش وضعیت سلامت خود را به مقامات برای دو هفته آینده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی