افزایش مالیات خودرو به کمک آب و هوا, گزارش می گوید

مالیات خودرو باید افزایش یابد برای کمک به صندوق مبارزه با تغییرات آب و هوایی, مشاوران دولت می گویند.

آنها می گویند وزیران باید رو به جلو تاریخ برای پایان دادن به فروش جدید اتومبیل های معمولی از 2035 به 2032.

این کمیته در تغییر آب و هوا (CCC) می گوید صدراعظم باید با در نظر گرفتن افزایش مالیات بر گاز برای گرم کردن خانه.

آن می گوید: این تغییرات باید به عنوان انگلستان به نظر می رسد برای بهبود یافتن از Covid-19 بحران ایجاد شغل است.

CCC همچنین توصیه می کند این کشور با هدف کاهش انتشار کربن به عنوان بخشی از یک “سبز بازیابی”.

آن را می گوید دولت یک بار در طول عمر فرصت برای تغییر جامعه بهتر است.

  • خندق ماشین برای دیدار با اهداف آب و هوا می گویند, نمایندگان مجلس

اما این کمیته اصرار دارد که وزرا باید ارسال مناسب اقتصادی پیام برای مصرف کنندگان است.

CCC صندلی پروردگار Deben می گوید: آن را حس می کند به افزایش قیمت سوخت در زمانی که قیمت نفت پایین است و استفاده از درآمد حاصل از یارانه کم گازهای خروجی وسایل نقلیه.

او گفت: “به نظر می رسد کاملا روشن است که ما باید با افزایش مالیات بسیار پایین و قیمت نفت ما در حال حاضر. ما نیاز به افرادی که در انتخاب راه درست برای انجام این کار ارزان تر از کسانی که در انتخاب راه اشتباه است.”

احتیاط در بخاري گازي, مالیات

کمیته محتاط تر در مورد افزایش قیمت گاز و حرارت و خداوند Deben فقیر گفت: باید حفاظت از قیمت های بالا.

اما به گفته وزارت خزانه داری در آینده بررسی سیاست های آب و هوا باید در مقابله با این مسئله به عنوان گرم خانه باید تغییر از گاز نسبت به کم کربن جایگزین.

یکی دیگر از بخش در نیاز فوری به سرمایه گذاری است که این خنک کننده از خانه های مردم, این گزارش می گوید.

به همان اندازه از انگلستان swelters این CCC هشدار می دهد که سالمندان و افراد بیمار در معرض گرمای بیش از حد با بیمارستان و مراقبت از خانه و زندانها و آپارتمان در جنوب انگلستان به خصوص در معرض خطر.

این پروژه که سالانه گرما مربوط به مرگ و میر می تواند بیش از دو سال 2050 به 5000 – که حتی اگر تولید گازهای گلخانه ای اهداف به دست آورد.

آن را می گوید نوسازی خانه خواهد بهبود زندگی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که همچنین ایجاد هزاران “سبز” شغل.

خنک کننده خانه

تهویه می تواند بهبود یافته خورشید سایه می تواند ثابت به ویندوز و درختان می تواند کاشته هوا سرد و ارائه شید.

این گزارش هشدار می دهد که دولت باید به بیش از آن مانیفست تعهدات در خانه.

آن را نیز می گوید: پس از Covid-19 تغییرات نیاز به چه چیزی شناخته شده به عنوان یک فقط انتقال’ برای کارگران است که شما نیاز به دوباره روت از بالا کربن و کم کربن شغل.

این گزارش هشدار وزیران در برابر حفاظت از مشاغل در صنایع آلاینده از آنجا که قفل در بالاتر تولید گازهای گلخانه ای در دراز مدت.

آن را شناسایی سیاست های کلیدی مناطق:

  • گرفتن در اطراف: باید آن را آسان تر برای مردم را به راه رفتن و چرخه. بهتر است پهنای باند مورد نیاز است برای خانه مشغول به کار است. دولت جاه طلبی به کاهش تعداد ماشین سفر نیاز به سیاست.
  • درختان: کاشت پروژه ها و peatland مرمت تولید ماهر اشتغال و همچنین با بهره گیری از آب و هوا و تنوع زیستی کیفیت هوا و پیشگیری از سیل.
  • انرژی: شبکه ها باید تقویت شود برای حمایت از برق در حمل و نقل و گرمایش. جدید زیرساخت های مورد نیاز برای هیدروژن و کربن جذب و ذخیره سازی.
  • نوآوری: عمده سرمایه گذاری های مورد نیاز در تحقیق و توسعه به انگلستان مزیت رقابتی در صنایع.

خطرات سیستمیک

بارونس قهوه ای کمبریج صندلی CCC اقتباس کمیته گفت: “Covid-19 نشان داده است که برنامه ریزی برای سیستمیک خطرات اجتناب ناپذیر است.

“ما بارها و بارها هشدار داده که بریتانیا به ضعیف آماده بسیار جدی اثرات تغییر آب و هوا از جمله جاری شدن سیل بیش از حد و کمبود آب. در حال حاضر لحظه ای به خانه ما در نظم است.”

CCC شده است یکی از بسیاری از سازمان اصرار سبز بازیابی. برخی از آنها فکر می کنم کمک باید حاضر به مبارزه پر کربن صنایع از جمله حمل و نقل هوایی مگر اینکه سبز “رشته” متصل هستند.

در میان صدای است که کارفرمایان سازمان CBI که گفت: “نیاز به عمل فوری در آب و هوا تغییر باقی خواهد ماند و فقط به عنوان مهم به عنوان قبل از شیوع کروناویروس.”

یک گزارش از سبز فکر می کنم تانک ECIU گفت: سرمایه گذاری در کم کربن شغل می تواند کمک به “سطح بالا” انگلستان به نفع به اصطلاح “دیوار سرخ” حوزه که ثابت محوری در 2019 انتخابات عمومی.

و اکثریت قریب به اتفاق (79%) از آب و هوا مونتاژ انگلستان عضو از بسیاری از زمینه های مختلف – گفت: دولت باید حمایت از تغییرات است که کمک به دیدار با انگلستان خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف است.

ساعت سخنرانی انتظار می رود به زودی

نخست وزیر گفت که او می خواهد به سرمایه گذاری در یک سبزتر بریتانیا و او انتظار می رود به ارائه برخی از جزئیات سیاست در هفته های آینده.

بنی Peiser از آزادیخواه گروه گرمایش جهانی سیاست فروم شک و تردید است که او را به طور کامل دنبال این کمیته مشاوره.

او گفت: بی بی سی: “هر سیاست که prioritises آب و هوا تغییر سیاست بیش از یک سریع بهبود اقتصادی خواهد بود خودکشی برای هر دو بریتانیا و دولت است. در حالی که بوریس ممکن است بحث بحث او بعید است به پیاده روی پیاده روی.”

این کمیته همچنین انتقاد – از جهت مخالف – توسط نویسندگان گزارش در مجله سیاست آب و هوا.

محققان به این نتیجه رسیدند که برنامه ریزی از انگلستان انتشار گازهای گلخانه ای کاهش کمتر از نیم به عنوان دقیق به عنوان مورد نیاز برای این کشور به کمک های نسبتا نسبت به محدود کردن گرمایش جهانی آب و هوا به کمتر از 2C.

همکاری نویسنده پروفسور کوین اندرسون به من گفت: “مشکل این است که این کمیته به دنبال ندارد در آنچه باید انجام شود – آن را به دنبال آنچه آن را می گویند بدون اینکه از نظر سیاسی نادیده گرفته شود. که بسیار متفاوت است.”

خداوند Deben پاسخ داد: “این کاملا نادرست”.

دنبال راجر در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de