‘نامناسب’: توکیو شهردار رد ایده حرکت 2020 المپیک به لندن در میان coronavirus ترساندن

شهردار توکیو است رد یک سیاستمدار پیشنهاد به لندن میزبان المپیک به جای پایتخت ژاپن پس از چندین برنامه ریزی رویدادهای ورزشی وجود دارد مختل به شیوع کروناویروس.

“در حالی که coronavirus جهانی تبدیل شده است و موضوع آن نامناسب است به اظهارات در مورد این مسئله در یک [لندن] شهرداری انتخابات” Yuriko Koike به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

Koike عبارت بودند توبیخ با هدف شان بیلی حزب محافظه کار نامزد شهردار لندن که خواست کمیته بین المللی المپیک (IOC) به “به طور جدی” در حال حرکت 2020 المپیک تابستانی از توکیو به پایتخت بریتانیا به دلیل “ادامه اختلال ناشی از شیوع کروناویروس.”

ژاپن گزارش شده بیش از 700 مورد از این رمان coronavirus COVID-19. این خدمات عبارتند از وقوع روی عرشه کشتی کروز الماس شاهزاده – در حال حاضر قرنطینه در بندر یوکوهاما – که دیدم 621 مسافران تست مثبت برای این بیماری است.

همچنین در rt.com “جهان ممکن است ما نیاز به گام تا’: لندن ارائه می دهد برای میزبانی بازی های المپیک 2020 اگر coronavirus نیروهای بین المللی المپیک برای حرکت در بازی از توکیو

این کشور مجبور به لغو و به تعویق انداختن و یا در مقیاس پایین چندین رویدادهای مهم. در میان لغو وقایع بود پارالمپیک ارتقاء در توکیو در فوریه 24, که مجموعه ای را در از 20 ، 000 بازدید کننده. Koike گفت که این اقدام کمک خواهد کرد که در “جلوگیری از گسترش عفونت است.”

این شهر همچنین منع تازه دونده از سال 2020 توکیو ماراتن در مارس 1, کاهش تعداد شرکت کنندگان از 38,000 فقط 200.

2020 المپیک تابستانی مجموعه, برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>