در: تجزیه و تحلیل متضاد و اقبال از منچستر یونایتد & لیورپول انتقال کسب و کار

انگلستان دو تیم برخوردار بوده اند متضاد موفقیت در بازار نقل و انتقالات و پیش از لیگ مهلت نقل و انتقال بعد RT ورزش طول می کشد نگاه در منچستر یونایتد و لیورپول معاملات در سال های اخیر است.

از Gerard Houllier خارجی لژیون فرانسوی به رافائل بنیتز اسپانیایی نفوذ و برندان راجرز سالم و بی خطر اما در نهایت شکست خورده آشفته بازار از نوپرست فوتبال خریدهای که آمد و رفت لیورپول را متنوع کرده و اقبال در ساختار طرف که لذت بردم موفقیت پایدار.

با این وجود در آن زمان در سطح جهانی بازیکنانی مانند فرناندو تورس و سوارز را تکان داد Kop اما نتوانست آتش این تیم به عمده ظروف نقره و هر دو سمت چپ آنفیلد برای مسائل بزرگتر. شانس خود را برای ساخت یک تیم است که تولید می شود ادامه داد: رفاه در سراسر جوشان کاپیتان استیون جرارد در اصل به نظر می رسید به تصویب آن دوره است.

با این حال آلمانی, مدیر Jurgen Klopp ورود در Merseyside رسوب مدتها در انتظار دوره تعادل در لیورپول ، نه تنها در سطح جهانی بازیکنان مشخص مرتب و جذب به باشگاه آنها اقامت داشتند.

زیدان را ادراک انتقال بازار عقل و زودتر موفق بازسازی در ماینز و دورتموند شد شاید مهم انتقال به هر گونه به باشگاه. که همراه با دقیق تعهد و دانش و شور و شوق مسری است هدایت لیورپول را به لیگ قهرمانان و همچنین به آستانه خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال و شاید یک دوره تسلط.

برای منچستر یونایتد از سفر خود را در جهت مخالف بوده و به shambolic مدیریت پشت صحنه پس از مدیریتی بزرگ سر الکس فرگوسن بازنشسته در سال 2013 و شکست در استخدام شده اند به وضوح مشهود است.

قریب الوقوع تصرف پرتغالی برونو فرناندز شده است طولانی کودتا برای اولدترافورد طرف که نمی متزلزل وقتی اسپورتینگ لیسبون برگزار شد برای بیشتر پول در طول انتقال مذاکرات در نهایت فرود را به صورت اولیه £47 میلیون.

در حالی که آشکار عدم فعالیت چراغ های بسیاری به این باور ایالات ستاد نبودند اقدام به اندازه کافی سریع و کافی knowhow که قطعا کردیم تا فشار بر محاصره معاون اجرایی رئیس اد وودوارد ایستاده کردن پرداخت برای ایالات.

اگر چه نسبتا ناشناخته در خارج از فوتبال اروپا خبره اجماع عمومی این است که پرتغالی خواهد بود علاوه بر خوش آمدید به یونایتد هافبک به خصوص با توجه به زمان تخلیه مجروح توسط دو اسکات McTominay و پل پوگبا.

اما واقعیت این است که به عنوان پنجره در حال حاضر بسته می شود این باشگاه به ارمغان آورده اند در مجموع از هفت بازیکن در چهار ویندوز تحت اوله گونار Solskjaer – اگر چه خریدهای برونو کاپیتان فعلی هری مگوایر برای ثبت £80 میلیون مقابله با استاد هارون Wan-Bissaka و دانیل جیمز (تمام فصل) و همچنین فرد از فصل گذشته هستند بازیکنانی که باید تقویت تیم فقط پنج بازیکن می افتد به خوبی از حل یونایتد هافبک و حمله گلایه.

Diogo Dalot و پشتیبان حافظ لی گرانت به سختی الهام بخش و فهرست کامل بازیکنان موفق به پوشش غیبت از خروجی مهاجم Romelu Lukaku, لیونل مسی الکسیس سانچز, آندر هررا و ارشد دیگر بازیکنان.

تحت Louis van Gaal, ایالات frittered دور ثروت در Memphis Depay و مورگان Schneiderlein. تحت خوزه مورینیو بیشتر clangers بودند کاهش یافته است در امضای Lukaku برای £75 میلیون و Nemanja Matic هزینه شیاطین سرخ £45 میلیون اما نه مجموعه ای از جهان روشن شده. آنتونی رزمی فن های مورد علاقه است اما در عین حال برای توجیه خود را از £50 میلیون قیمت…. همان می خواند برای اریک بیللی.

الکسیس سانچز گران بود و کامل فلاپ در £58 میلیون و تبدیل شدن به بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ برتر است. و با وجود تخلیه بازیکنان در نظر گرفته ‘شاخه خشکیده درخت’ توسط طرفداران بسیاری در میان آنها Lukaku و سانچز و مسی, United نیست به اندازه کافی جایگزین سوراخ خمیازه در خود اعداد.

در مقابل لیورپول همواره خریداری و در بازار با بسیار خوب کسب و کار شاهد نقل و انتقالات از طریق دنبال کردن اهداف به اتمام حرفه ای و کارآمد.

فرگوسن فوتبال امپراتوری ساخته شده است که قادر به خر خر کردن جهان فروشان برای قیمت های زیرزمین. یک تصدی پوشا چهار دهه در ایالات راس دیدم فرگوسن قالب برخی از بزرگترین بازیکنان نسل خود از جوانان محصول Ryan Giggs به بعد-ثبت امضای Roy Keane, اما این غیر طبیعی استعداد کشف جهانی ستاره برای بعدی به هیچ چیز بود که فرگوسن را قطعه در برچیدن و بازسازی برنده شدن طرف از طریق سنین.

Great Dane Peter Schmeichel فراخوانده شد در از دانمارک برای £500,000 به تمایل ایالات هدف کمی کمتر از یک دهه; Cristiano Ronaldo خریداری شد برای £12 میلیون حتی اگر که قیمت او گران قیمت ترین در جهان در آن زمان یک برش از آن رکورد جهانی £80 میلیون جمعیت بزرگترین زرق و برق ستاره بود و بعد به فروش می رسد.

فرگوسن خیمه خریدهای شد برخی از مهمترین و به دنبال پس از بازیکنان در هر عصر است. در سفارشات بیش از $ 30 میلیون ریو فردیناند خود باقی مانده است گران ترین کسب همیشه در حالی که خوان سباستین Veron, Dimitar Berbatov و Ruud van Nistelrooy – همه خرید برای مبالغ سنگین – آمد و برنده لیگ برتر مدال در M16.

امضای Wayne Rooney, بزرگترین استعداد در فوتبال اروپا در زمان مورد نیاز تیغ تیز واکنش و مذاکره و معامله برای کارلوس توز در زمان برخی از صرفه جو چانه زنی با مشکوک شخص ثالث آمار و ارقام.

اما از آنجا که Scot خروج انتقال معاملات شده اند pockmarked توسط متعصب و شتابزده هزینه های متحرک نام مانند رادامل فالکائو در یک سرسام آور £265,000 یک هفته با حقوق و آنخل دی ماریا برای عظیم £59.7 میلیون به دنبال بیحالی و گمراهی پس از خود را زودگذر و بی اثر tenures در باشگاه.

در مقابل تیمهای همواره حمله اروپا را در ردیف دوم دو طرف برای تقویت پست های کلیدی خرناس کردن بازیکنان با کیفیت و او را دیدم که شبیه به خود را دارد و نرم و قابل انعطاف شخصیت است که می تواند در ویژگی های خود.

دروازه بان Alisson بکر که حل شد لیورپول چند ساله مشکلات با اعتماد شماره یک و اعتبار به عنوان sturdying لیورپول در دفاع و داغ Mo صلاح برداشت شدند از رم برای £67 میلیون و £35 میلیون – ترکیب £100 میلیون به علاوه.

تیمهای ثابت است به همان اندازه ماهر در انجام کسب و کار در داخل کشور. ساوتهمپتون یک چندساله فیدر از استعداد به لیورپول ارائه Sadio یال و ویرژیل van Dijk دومی در آینده در عظیم £75 میلیون; جی جی Wijnaldum شد کنده از همکار لیگ برتر باشگاه نیوکاسل به صورت نسبی معامله £23 میلیون و فراهم کرده است بیش از یک قادر به بنده در هافبک.

و البته چه کسی می تواند فراموش کرده ام شاید بزرگترین معامله در تیمهای تصدی: کمی شناخته شده اندرو رابرتسون از هشدار هال سیتی برای £9 میلیون. همچنین اخیر تحصیل Takumi Minamino – niftily برداشت تا پس از نمایش چشمگیر در برابر لیورپول در لیگ قهرمانان – با توجه به €8.5 میلیون نسخه در بند خود RB لایپزیگ قرارداد.

تیمهای انتقال تاریخ نمی آید و بدون آن استثنا است. هافبک Naby کیتا بود که بسیار به کرات و طولانی £60 میلیون انتقال از RB لایپزیگ, داشتن شده است به استقبال برخی از اروپا و تیم های برتر. دیده می شود به عنوان قطعه نهایی از لیورپول هافبک اره منبت کاری اره مویی Keita شده است چیزی از یک ضد اوج به جای هافبک مرکزی lynchpin او پیش بینی می شود.

می توانید بسیاری از نگاه زیدان را کوشا سراغ بازیکنان و سرسختی با باشگاه سلسله مراتب زمانی که خواستار امضای اما شایان ذکر است تیمهای صادر شده است بودجه با اعتماد بی قید و شرط توسط صاحبان Fenway گروه ورزشی و آلمان به یقین تحویل داده است.

زیدان به حال گردد خود حس مشترک در بوروسیا دورتموند که در آن خود را صرفه جو کار به دنبال همان الگوی کشف الماس خشن در اروپا کمتر فریبنده باشگاه ها و آوردن آنها را به سیاه و سفید و زرد و ماشین آلات.

خرید آرسنال در حال حاضر بهترین گلزن-Pierre-Emerick بیلبائو از سنت اتین برای تحت £15 میلیون شد کسب و کار masterstrokes و ایوان Perisic و Ilkay Gundogan بودند قیچی در کمتر از £5 میلیون. همه رفته اند به ستاره برای بزرگتر باشگاه های اروپا در بیشتر فصول.

در حال حاضر در لیورپول است که اعتماد را به همراه داشت یک لیگ قهرمانان در اولین فصل کامل, به دنبال بازگشت به عقب نهایی در این رقابت برنده شدن در مادرید در سال گذشته از رسیدن به فینال هر دو جام داخلی نهایی و در حال حاضر نشسته خیلی در نقطه بالا در لیگ برتر است. و آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. با یک روشمند فلسفه کاربردی برای نقل و انتقالات تیمهای لیورپول ساخته اند یک مدل کسب و کار و اخلاق است که شکوفا در زمین دیده می شود و تیم شکوفا.

اگر منچستر یونایتد در حال به دوباره چالش در مرحله بزرگ محل آنها باید شروع است نه در زمین بلکه در بازار نقل و انتقالات شکستن عادت بی کس و نا امیدی در هر پنجره به بازگشت به شکوه و عظمت به ارمغان آورد از طریق برنده شدن در نگرش و ذهنیت القا در این باشگاه توسط فرگوسن.

تا آن زمان از آینده به نظر می رسد و قرمز می شود. Unluckily برای ایران که سرخ از لیورپول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im