در صورتی: روسیه swin ستاره Efimova شمار در استخر با فلامینگو او به عنوان کمپرس آب تا آفتاب کالیفرنیا (عکس)

جهان روسیه قهرمان شنای یولیا Efimova زیبا به نظر می رسید در صورتی که او خوشحال طرفداران با یک تصویر با یک فلامینگو – حتی اگر شناگر پیشنهاد مستند به معنای بود او نه در حد معمول svelte شکل.

مانند ورزشکاران جهان بیش از Efimova پیدا کرده است خودش را از اقدام در ماه های اخیر با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

روسیه شش بار قهرمان جهان باقی مانده است تا حد زیادی محدود به پایه فقط در خارج از لس آنجلس اما حداقل تا به حال استفاده از یک استخر در محل.

دو المپیک مدال نقره به تازگی به طعنه او بیش از 200,000 Instagram followers آشکار است که او اغلب ورقه مستقیم از تخت خارج شده و به آب به صورت یک شیب برای شروع روز است.

همچنین در rt.com بین ورق: جهان قهرمان یولیا Efimova teases طرفداران در شنا با اعتراف او تنها برگ بستر برای یک شیب در استخر (تصویری)

و در آخرین پست به رشد لژیون آنلاین تحسین 28 ساله Efimova نگاه کرد یک تصویر در صورتی که او مطرح شده با یک غول blow-up فلامینگو.

در حالی که دباغی Efimova شوربا خورشید طرفداران حسود از او شناور کمک.

“خوش شانس فلامینگو” خواندن چندین پاسخ برای این پست.

“لذت بخش” جزئیات دیگر پاسخ متعدد در حالی که دیگران به سادگی حل و فصل برای شعله emojis.

اضافه کردن چند پوند در مستند خواهد بود یک مشکل آشنا برای بسیاری از سراسر جهان – و حتی اگر او به طور معمول svelte به اکثریت قریب به اتفاق ناظران Efimova خودش پیشنهاد در Instagram داستان که “قرنطینه نمی دور بماند” – اضافه کردن یک خوک از emoji.

Efimova هنوز موفق به قرار دادن برخی از کار در طول مستند های یک ویروسی معمول که در آن او ‘شنا’ در حالی که معلق از یک میز آشپزخانه.

همچنین در rt.com “شنا در روی زمین’ – المپیک Efimova wows with ‘دریایی’ استخر-تعویض تمرین آموزش (تصویری)

قبل از Covid-19 همه گیر زده گروزنی-متولد شناگر بود منتطر توکیو 2020, بازی, جایی که او امیدوار بود برای اضافه کردن به شمارش از سه المپیک مدال – دو silvers از سال 2016 ریو بازی و یک برنز از لندن در سال 2012.

پس از آن برنامه های مختل شد با به تعویق افتادن توکیو بازی تا تابستان آینده Efimova گفت که او هنوز هم با هدف قرار دادن این رویداد اما فراتر از آن بود که مطمئن نیستید از شنا کردن خود را در آینده.

“مهمترین چیز برای من در حال حاضر به نگه داشتن شنا تا توکیو. من برنامه ریزی برای بازی های که در این سال و نگه داشتن در شکل” او گفت روسیه مطابقت تلویزیون.

“من نمی دانم اگر این احتمال وجود دارد که من در ادامه پس از Toyko.”

همچنین در rt.com جهان روسیه قهرمان شنای Efimova نگه می دارد مناسب با قرنطینه فشار یو پی اس به وجد طرفداران با بی بالا تنه, ساحل, ضربه محکم و ناگهانی (عکس)

Efimova ممکن است از دست رفته ساخت یک چلپ چلوپ کردن در استخر, اما او ویروسی مستند روال و لباس شنای زنانه دوتکه نوشته های او را دیده رسانه های اجتماعی محبوبیت در ادامه به افزایش است.

شناگر نشان داد در طی یک مصاحبه در ماه آوریل که او تا به حال به خود جذب برخی از مشخصات بالا تحسین است.

“من نمی خواهم به دور از هر گونه اسرار” او در ابتدا گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد چهره های معروف که تا به حال تماس خود را آنلاین.

“بسیاری از بازیکنان هاکی, تنیس, بازیکنان, بازیکنان فوتبال و همچنین… نه از باشگاه – یوونتوس شاید – و از دو و میدانی.”

همچنین در rt.com “من نمی خواهم به دور از هر گونه اسرار اما…’: روسیه شناگر Efimova نشان می دهد رمز و راز ستاره یوونتوس بود مشتاق در hooking up

پس از آخرین پست که در زیر است که به احتمال زیاد به ادامه سر به شدت به سمت بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de