پاریس سنت ژرمن برزیل آس Neymar گرفته و هدف در تیم مدیریتی در باشگاه برای او و او را مجبور به نشستن گذشته چهار بازی به عنوان PSG سقوط به لیگ قهرمانان اروپا شکست در دورتموند.

نیمار گل PSG را تنها هدف از این بازی به عنوان فرانسوی قهرمانان از دست 2-1 به یک Erling Haaland-الهام دورتموند در آلمان سه شنبه شب و برزیل با انتقاد از باشگاه مربیگری و کادر پزشکی برای اجازه می دهد او را به بازی در یک مسابقه قبل از پرتاب او را به لیگ قهرمانان اکشن.

نیمار تا به حال شده است برای استراحت دو هفته پس از برداشتن یک دنده آسیب و به خبرنگاران گفت: بعد از بازی که او احساس این باشگاه بیش از حد محتاط رویکرد به آسیب دیدگی او در سمت چپ او فاقد هشیاری مورد نیاز برای انجام در 100% را در چنین یک بازی مهم است.

همچنین در rt.com مد و جنایت: PSG را مجروح برزیل نیمار ستاره خشم مقامات باشگاه با حضور در فرش قرمز مراسم در آلمان

“این سخت است نه به بازی برای چهار بازی ها” نیمار گفت.

“متاسفانه آن بود انتخاب من را از باشگاه, پزشکان, آنها, آنهایی که تصمیم یکی که من دوست ندارم.

“ما تا به حال مقدار زیادی از بحث در آن است. من می خواستم به من احساس خوبی اما باشگاه ترسیدند و در پایان من یک درد و رنج است.”

مربی توماس Tuchel بستری نیمار عملکرد “فاقد ریتم و رقابتی عمل” اما او تصمیم گرفتند برای معرفی Edinson دیالیزی یا Mauro Icardi به عمل با وجود داشتن هر دو در دسترس از روی نیمکت.

پاری سن ژرمن به عملکرد بدون زرق و برق را نمی خواهد باید کاسته انداز باشگاه ورزشی, مدیر, جام جهانی برزیل برنده لئوناردو که با انتقاد از “منفی” در اطراف این باشگاه گفت که با “دو تا از چهار تا از بهترین بازیکنان در جهان” (Neymar و Kylian Mbappe) باشگاه باید ترس نیست هر کسی در این رقابت است.

اما هر دو ستاره قرار داده بودند در سایه توسط یک صفحه نمایش درخشان از Haaland که بریس را ارسال دورتموند به دور دوم در پاریس در تاریخ 11 مارس با یک مزیت بسیار مهم.

مربی Tuchel بستری تیم خود را “با بازی بیش از حد ترس” در آلمان اما مدافع Presnal Kimpembe گفت: مسئولیت این شکست سقوط مستقیما بر دوش بازیکنان است.

“شکست هیچ ربطی به تاکتیک” او گفت:.

“ما در حال آنهایی که در زمین هستند.”

همچنین در rt.com بارسلونا آمار هک حمله سایبری گروه OurMine که ادعا نیمار در راه خود را به عقب به Nou Camp

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de