در جستجوی یک coronavirus قاتل: می توانید از داروهای موجود واقعا به نوبه خود جزر و مد در Covid-19 همه گیر?

با تایید موارد نزدیک شدن به یک میلیون و هیچ واکسن هنوز در دسترس Covid-19 ویروس به موجب وحشت در سراسر جهان — و در عین حال با ترس آمده است امید است که داروهای موجود ممکن است برگزاری یک درمان است. همه فقط تفکر واهی و پوچ ؟

چهار ماه پس از آن سرچشمه در چین هوبئی رمان coronavirus گسترش به حداقل 180 کشور و ادعا کرد بیش از 38,000 زندگی می کند. با وجود درمان در نظر اقدامات شدید گرفته شده توسط دولت برای مهار گسترش آن — اما جهان نمی تواند تکیه بر ‘اجتماعی فاصله” و “خود-جداسازی’ برای همیشه لطفا برای.

میان اضطراب شده است وجود دارد هیچ کمبود داروهای تبلیغ توسط رسانه ها و متخصصان پزشکی به عنوان بالقوه ‘تعویض بازی’ پادزهرها به عفونت های ویروسی. RT در زمان نگاهی به برخی از مهمترین و به طور گسترده ای اتمام حجت گزینه های.

همچنین در rt.com دانشمندان باید نگاه dispassionately در Covid-19 به طوری که آنها می توانید ببینید آنچه در آن است چه آنها از ترس: عجله علم را می توان علم بد

داروهای ضد مالاریا (تهمت انتخاب)

مواد مخدر معمولا مورد استفاده برای درمان مالاریا پیشنهاد شده است به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در برابر عفونت کرونا ويروسی توسط هر کس از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزارت بهداشت به پزشکان متخصص.

با مشخصات بالا تبلیغات و وحشت-خرید از مواد مخدر توسط دولت در حال حاضر منجر به کمبود برای کسانی که استفاده از آنها برای درمان شرایط دیگر از جمله لوپوس و آرتریت روماتوئید. این مواد مخدر که سرکوب سیستم ایمنی بدن دیده می شود به عنوان به طور بالقوه مفید در برابر Covid-19 چرا که این ویروس بیش از تحریک پاسخ ایمنی است که می تواند باعث نارسایی ارگان ها. در عین حال داروهای هیدروکسی کلروکین و کلروکين بعید است که برای نجات جهان از این سرعت در حال گسترش عفونت ویروسی از آنجایی که آنها به نظر می رسد بی اثر در برابر ویروس خود را.

یکی از اولین مطالعات ترویج داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان موثر در برابر coronavirus منجر شد توسط پزشک فرانسوی و میکروبیولوژیست, Didier Raoult — اما از آن زمان شده است بارها و بارها با انتقاد توسط کارشناسان برای “نقص روش” و اریب داده است.

در حالی که Raoult ذکر موارد از داروهای موثر بودن در برابر Covid-19 در چین بودند و ظاهرا به خصوص زمانی مفید است که مورد استفاده برای درمان بیماران در بیمارستان به گفته دکتر جورجو پالو یکی از برجسته کارشناسان اروپایی در ویروس شناسی و رئیس جمهور سابق از جامعه شناسی. “ما فقط فرض آنها تاثیر می گذارد برخی از ویروس ها مانند سارس و در عین حال آنها ثابت نشده بالینی,” او گفت: RT.

پروفسور سرگئی Netesov که سر زیستی فناوری نانو آزمایشگاه در روسیه دولتی نووسیبیرسک دانشگاه همچنین در مورد ایده استفاده از این داروها در برابر coronavirus. “این داروها نه ضد ویروسی هستند. نه آنها آنتی بیوتیک,” او توضیح داد و اضافه کرد که یکی سلولی باکتری است که باعث مالاریا است که در واقع یک انگل پس از این داروهای ضد انگل دارو و به طور معمول نباید موثر در برابر ویروس ها.

همچنین در rt.com “همه چیز بستگی به جایی که شما رو ویروس آمریکا و روسیه بالا متخصصان توضیح شانس ابتلا به Covid-19 & بازمانده

HIV مواد مخدر — یک شوت

ترکیبی از دو داروی لوپیناویر و ریتوناویر که استفاده می شود برای درمان HIV و فروش تحت نام تجاری Kaletra نیز شده است به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان یک گزینه قابل دوام در مبارزه با کروناویروس. آن ذکر شده بود به عنوان یک درمان بالقوه معتبر هلندی انتشار و تجزیه و تحلیل شرکت Elsevier هر چند اثر آن هنوز هم به عنوان “نامشخص است.”

تئوری این بود که این ترکیب از مواد مخدر مانع از coronavirus از آلوده کردن سلول های جدید در بدن بیمار توسط مؤثر بر یک آنزیم خاص در داخل ویروس خود را در همان راه آن را با HIV. در عین حال آنچه به نظر می رسد صدا در نظریه تبدیل به بی اثر در عمل است.

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که “هیچ نفع مشاهده شد با لوپیناویر–ریتوناویر درمان فراتر از استاندارد مراقبت است.” نتایج آن نیز پشتیبانی شده توسط پالو که گفت که پزشکان در حال رها کردن این گزینه درمان برای coronavirus بیماران. Netesov در ضمن گفت که لوپیناویر–ریتوناویر گزینه هرگز به احتمال زیاد به موفقیت از HIV ناشی از رترو که کاملا متفاوت به coronaviruses.

پروفسور جورج Lomonossoff یک میکروبیولوژیست در انگلیسی جان Innes مرکز به اشتراک گذاشته که به نظر. “این [آنزیم] یکسان نیست بین این دو ویروس بنابراین اثر نامشخص است,” او گفت: RT.

ویروس ابولا مواد مخدر ؟

مواد مخدر به نام remdesivir در اصل توسعه یافته برای درمان ویروس ابولا شده است دیگر به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی گزینه های درمان است. تعیین یک “یتیم مواد مخدر’ (یکی که رفتار بسیار شرایط نادر است و بنابراین به صورت تجاری توسعه نیافته) توسط FDA remsedivir ظهور به عنوان یکی از “مهمترین” درمان های متعدد رسانه های غربی گزارش. در آمریکا پنتاگون حتی با عجله به امن دوز از داروی آزمایشی برای نیروهای نظامی آمریکا که قرارداد این ویروس.

ایده این است که remdesivir به viral RNA (ribonucleic acid) و توقف تکثیر ویروس ساخت آن را ایده آل درمان — اما این فقط تئوری. آن عملی بهره وری بسیار کمتر است برخی کارشناسان می گویند. “ما هنوز هم از روشن شدن نتایج مثبت در coronavirus درمان” Netesov گفت: در حالی که Lomonosoff آن گفت: “نیاز به آزمایش می شود” ،

همچنین در rt.com Covid-19 واکسن: مشکل نامشخص و دور کردن میکروبیولوژیست می گوید:

آرتریت روماتوئید

به نظر می رسد عقل در ابتدا به مواد مخدر نشان می دهد که سرکوب پاسخ ایمنی می تواند کمک به مبارزه با عفونت اما مانند سیستم ایمنی سرکوب داروهای ضد مالاریا در مورد بحث بالا, آرتریت روماتوئید, مواد مخدر به نام توکلیزوماب پیدا کرده است راه خود را بر روی لیست بالقوه Covid-19 بازی را تغییر دهند.

این دارو برای اولین بار تایید شده برای استفاده در برابر coronavirus توسط چین است. سپس پزشکان ایتالیایی گزارش داد که این کمک می کند تا بیماران مبتلا به ذات الریه شدید ناشی از ویروس است. توکلیزوماب مانع از التهاب شدید ریه شده است که دیده می شود در افراد مبتلا به کروناویروس و پالو معتقد است که این می تواند به خصوص موثر در “قبل از شدید” مرحله ای از بیماری است.

Lomonosoff توضیح داد که این دارو دقیقا نمی مهار ویروس خود را, اما تسکین التهاب ناشی از عفونت. به عبارت دیگر توکلیزوماب نمی تواند کمک به توقف همه گیر جهانی است, اما آن می تواند کمک به حداقل بخشی از بیماران مبتلا به Covid-19.

اینترفرون مبتنی بر مواد مخدر

یکی دیگر از گزینه شامل دقیقا مخالف رویکرد به یک پیش بینی با هیدروکسی کلروکین و توکلیزوماب. این روش شامل تحریک پاسخ ایمنی با اینترفرون مبتنی بر مواد مخدر استفاده می شود که برای درمان انواع بیماری ها از اسکلروز متعدد به سرطان است.

با coronavirus امید است که اینترفرون مبتنی بر مواد مخدر می تواند بلوک سنتز پروتئین در سلول های انسانی و متوقف کردن ویروس از تکرار – فقط به عنوان اتفاق می افتد به طور معمول به عنوان بخشی از یک پاسخ ایمنی اولیه. در عین حال به عنوان Netesov هشدار داد: چنین رویکردی می تواند بیش از آسیب خوب.

اینترفرون “مهار سنتز پروتئین بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن شامل پروتئین ها از یک ویروس و یا یک میزبان,” او توضیح داد و افزود که مواد مخدر می تواند استفاده شود برای مدت زمان طولانی به عنوان آنها باعث شدید عوارض جانبی. از جمله عوارض می تواند شامل اختلال در سلول های خون تکرار و یا حتی افکار خودکشی.

علاوه بر مواد مخدر به نظر می رسد تنها موثر در پنج روز پس از یک فرد آلوده از ویروس معمولا یک مقاومت طبیعی به اینترفرون فراتر از آن نقطه روسی متخصص گفت. پس از اولین علائم Covid-19 تمایل به نظر می رسد زودتر از 12 روز پس از یک قرارداد virus این داروها بعید است که به خصوص مفید است.

ادامه مطلب

‘Covid-19 could be seasonal’: Fauci warns coronavirus is likely to return in ‘CYCLES’, stresses need for vaccine

می repurposing داروهای موجود کار می کند ؟

کارشناسان پزشکی شده اند “کار بر روی این فرضیه است که ترکیبی از مواد مخدر مشغول به کار در راه های مختلف هستند که از نظر بالینی تجویز نقش” ممکن است موثر در برابر Covid-19 یا کمک به مدیریت علائم آن با توجه به کن میلز استاد تجربی هماتولوژی در دانشگاه کوئین در بلفاست که به تازگی اعطا کمک مالی به صندوق Covid-19 درمان پژوهش است.

امید است که کارشناسان ممکن است شناسایی و درمان که می تواند به جلوگیری از عفونت با ویروس و یا “کاهش و یا کاهش” علائم آن معنی کمتر از بیماران تبدیل خواهد شد در معرض خطر و نیاز به درمان فشرده میلز told RT.

میلز و همکاران خود شده اند با تمرکز بر ضد ویروسی و ضد التهابی ترکیبات اما در حال نگه داشتن یک “ذهن باز” در مورد درمان که می تواند اثبات مفید ترین زمانی که “repurposed” در برابر رمان coronavirus.

هنوز هم در حالی که چندین گزینه های درمانی بالقوه شده اند به سرعت در حال گردش در رسانه ها هیچ یک از آنها در عین حال به نظر می رسد به درمان است که جهان در حال جستجو برای. به نظر می رسد که در حال حاضر اقدامات پیشگیرانه اجتماعی فاصله و خود قرنطینه هستند و قابل اعتماد ترین روش برای محدود کردن گسترش و سریعترین-امکان توسعه یک واکسن به طور خاص برای درمان Covid-19 باقی مانده جام مقدس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im