در پیگیری از عظمت: Alex Ovechkin می رسد 700 اهداف – اما می تواند او را تعقیب Wayne Gretzky تمام زمان NHL رکورد ؟

با 700 اهداف زیر کمربند خود روسیه, هاکی سوپراستار الکساندر Ovechkin همچنان تلاش خود را به ضرب و شتم به ظاهر نجس NHL رکورد 894 اهداف تعیین شده توسط افسانه ای کانادا Wayne Gretzky.

روز شنبه در واشنگتن پایتخت کاپیتان دوم شد جوانترین بازیکن در لیگ برای رسیدن به 700 اهداف پشت تنها Gretzky, گرمایش تا گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا او قادر خواهد بود برای شکستن تمام وقت NHL رکورد.

ادامه مطلب: سازمان دیده بان: از هاکی ستاره الکساندر Ovechkin سهام شایان ستایش واکنش از 1 سال قدیمی پسر وقتی که می بیند پدر در تلویزیون

Gretzky مشبک او عظیم 894 اهداف در 1,487 بازی بیش از 20 سال فعالیت حرفه ای در حالی که رقابت برای Edmonton Oilers, Los Angeles Kings, St. Louis Blues و نیویورک رنجرز در طول ورزش بالاترین نمره عصر.

کلاه جناح چپ Ovechkin که در حال حاضر 194 اهداف دور از شکستن رکورد خواهد نیاز به نمره به طور متوسط حدود 39 گل بعد از پنج فصل به گرفتن یک شات در نقطه عطف.

Ovechkin است که در حال حاضر 34 گل اول خود را NHL هدف در اکتبر سال 2005 خود را گسترش به ثمر رساند به رکورد 700 بیش از 15 NHL فصل. او نه تنها از دست رفته بازی به آسیب پس از سال 2016.

Gretzky که بازنشسته شد در سال 1999 در سن 38 اعتراف کرد که روسیه ستاره را “مشروع شانس’ به بازنویسی NHL ثبت تاریخ است.

من اعتقاد زیادی است که پرونده به شکسته شود,” گفت: Gretzky NHL.com در All-Star Game. “آنچه که من انجام شده و من بسیار افتخار می کنیم. این سخت است برای انجام آنچه که من انجام داد و آن را واقعا سخت به انجام آنچه او انجام می دهند در حال حاضر. اما هیچ سوال در ذهن من است که او واقعی و مشروع شانس انجام آن است.”

Ovechkin شده است با احتیاط در پیش بینی های او به طور مداوم و گفت که او باید تمرکز بر اجتناب از صدمات به جای ضرب و شتم سوابق. او اذعان کرد که ضرب و شتم رکورد را به معنای زیادی به او شوخی که او را بلافاصله بازنشسته اگر او موفق به پیشی بگیرد Gretzky دستاورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im