آموزش فشرده جلسات خطر آسیب کنترل وزن و فشار مربوط به دستیابی به نتایج بالا تاریک ورزش است که می تواند منجر به عوارض جدی جسمی و روانی مسائل مربوط به سلامت از جمله اختلالات خوردن.

ورزشکاران در انجام ورزش است که نیازی به قدرت بدنی شدید و رشد عضلانی هستند معمولا در معرض ابتلا به اختلالات خوردن مانند بی اشتهایی و پرخوری عصبی است که باعث آسیب های جدی نه تنها برای حرفه خود اما سلامت خود را به عنوان به خوبی.

زیبا و ظریف ورزشی مانند اسکیت و ژیمناستیک ریتمیک تقاضا بالا هماهنگی و تعادل از ورزشکاران آنها را وادار به شدت کنترل وزن به عنوان هر اضافی کیلوگرم می تواند به افزایش خطر آسیب.

همچنین در rt.com ‘زندگی من تقسیم شد و مبارزه با این بیماری’: روسی, ژیمناستیک, ستاره Soldatova باز می شود تا در جنگ پرخوری

گاهی این خسته کننده مبارزه با کالری و وسواس برای رسیدن به وزن ایده آل ممکن است منجر به جدی اختلالات خوردن است که ورزشکاران به سادگی نمی توانید کنترل کنید.

هفته گذشته یکی از روسیه درخشان, ژیمناستیک, ستاره الکساندرا Soldatova نشان داد او تا به حال شده است مبارزه با پرخوری در طول دو سال گذشته اضافه کرد که زندگی او بود “تقسیم مبارزه با بیماری های و زیبا, ورزش, ژیمناستیک.”

این داستان رفته در دو سال من تا به حال این رنج. آن را بسیار سخت برای من به صحبت در مورد آن است. در علاوه بر این به مسائل ورزشی – شکستگی و صدمات – من تا به حال یکی دیگر از بیماری است که به طور مداوم تحت تاثیر قرار, من,” Soldatova گفت.

“من گفت: مربیان در مورد آن تنها در تابستان 2018, من آمادگی خودم را برای چند ماه قبل از من می تواند به آنها بگویید که من واقعا نیاز به کمک” او اضافه شده است.

پرخوری عصبی یک اختلال در غذا خوردن که در آن یک فرد می شود به دام افتاده در یک چرخه از binging و پالايش است. در پاسخ به شراب خواری یک ورزشکار ممکن است احساس گناه و پاکسازی توسط خود ناشی از استفراغ یا مصرف قرص مسهل به خلاص شدن از شر مواد غذایی آنها مصرف می شود.

مسائل روانی و دیوانه استرس بر بدن منجر به مشکلات سلامتی که گاهی اوقات نیروی ورزشکاران بازنشسته.

در سال 2014 در کل دنیا شد مفتون کوچک و کوچک شکل اسکیت باز یولیا Lipnitskaya که از led روسیه به تیم المپیک طلا در بازی های المپیک زمستانی در سوچی.

فک انداختن انعطاف پذیری همراه با ویژگی های قابل توجه مهارت های ساخته شده کل پاتیناژ جامعه بحث در مورد خود را به عنوان رهبر آینده در اسکیت.

اما این نه به معنای بود. چند سال بعد از المپیک پیروزی Lipnitskaya اعلام بازنشستگی در سن 19 سالگی با استناد به صدمات و نبرد با بی اشتهایی به عنوان دلایل اصلی برای تصمیم گیری است.

اسکیت باز بعد نشان داد که رفتن را از طریق بلوغ یک مصیبت برای او با رشد و تحول بدن مؤثر او پریدن روش. اسکیت باز گفت که او احساس بیش از حد سنگین برای ایجاد جهش است که او زحمت فرود آمد قبل از.

همچنین در rt.com ‘وجود نداشت اقدام به خودکشی’ – Soldatova مربی را انکار می کند و تلاش برای زندگی خود را با ژیمناست – گزارش

تعداد بی شماری از رژیم های غذایی و خود گرسنگی که او فکر خواهد کمک به کاهش وزن منجر به بی اشتهایی – بیماری او با کمک پزشکان.

رومانیایی, ورزشی, آیکون, نادیا کومانچی, اولین ژیمناست برای دریافت کامل 10.0 در بازی های المپیک 1976 نیز نشان داد او رنج می برد از هر دو بی اشتهایی و پرخوری در طول حرفه ورزشی حرفه ای است.

ما در المپیک مدال نقره نانسی Kerrigan نیز یک قربانی از پرخوری های که اختلال توسعه یافته به عنوان یک نتیجه از تکان دهنده حمله رنج می برد او پیش از سال 1994 بازی های المپیک است.

اختلال در غذا خوردن درمان شامل درمان روانی, تغذیه, توصیه ها و گاهی اوقات دارو.

گاهی اوقات نبرد شدید برای مدال و فشار فیزیکی کمال را ورزشکاران رقابت در عملکرد مبتنی بر ورزش که سلامت آنها است به مراتب مهم تر از عناوین و غنائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی