در داخل و خارج! بد بخت تایگر وودز را تکذیب کرد عقاب در PGA Tour پس از توپ پرش از چاله (تصویری)

تایگر وودز زیادی دیده است در حرفه خود اما شاید چیزی نزدیک به این بعد از شوت خیره کننده در دور نهایی در Torrey سنبه در بر داشت راه خود را به جام بلافاصله قبل از خروج دوباره.

جنگل به خوبی خاموش شد به سرعت در دور نهایی بیمه کشاورزان باز در کالیفرنیا به عنوان او تعقیب چه خواهد بود شکستن رکورد 83 برنده شدن در تور PGA اما فقط زمانی که آن را به نظر می رسد به عنوان اگر 15 بار برنده اصلی بود به ضرب گلوله یک عقاب که می تواند قرار داده و او را در کشاکش سرنوشت زده بی رحمانه ،

همچنین در rt.com آسان ببر! جنگل تقریبا گرفته شده توسط گارد امنیتی, در, عجیب و غریب, کارشناسی ارشد حادثه (تصویری)

جنگل’ رویکرد به نظر می رسد کامل به عنوان توپ فرود آمد فقط پا را از این سوراخ از آنچه بود 140-حیاط رویکرد شات از fairway. آن را به نظر می رسد برای یک لحظه به عنوان اینکه جنگل تا به حال گل چه خواهد بود یکی از به یاد ماندنی ترین عقاب کار خود را – اما به نظر می رسد به عنوان اینکه این دوره تا به حال ایده های دیگر.

به وضوح نا امید, جنگل ساخته شده بدون اشتباه در حال غرق شدن خود را در زدن توپ مرغک.

سابق pro نیک Faldo گفت: در حالی که commentating برای گلف کانال “اگر شما [مشاهده] در یک نوار با یک پاینت در دست خود را تضمین می کنم کسی آغشته است.”

جنگل, 44 دارای طرح های ساخت خود را در دسترس است برای تابستان امسال در بازی های المپیک در توکیو خواهد شد و نیاز به میان بالا چهار رتبه آمریکایی گلف بازان در جهان به واجد شرایط برای این تیم است. او در حال حاضر در رتبه ششم جهان و چهارم در میان ما مشروط.

همچنین در rt.com ‘آن را غیر واقعی بود!’ مسلح به یک گلف باز بازدید سوراخ در یک در تور PGA (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی