زندان باید آخرین راه حل…در بحران – سازمان ملل متحد حقوق رئیس زندانيان سرنوشت در میان Covid-19 شیوع

مقام حقوق بشر سازمان ملل, میشل باشله, به نام دولت ها در سراسر جهان برای کاهش تعداد زندانیان میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد خاص خود را نسبت به این بیماری است.

کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر هشدار داد که مخوف بیماری Covid-19 در حال حاضر رسیده زندان, مهاجرت, مراکز مراقبت از خانه و بخشهای روانپزشکی در برخی از کشورها قرار دادن جمعیت خود را در خطر است.

شیلی به مقامات برای کاهش تعداد زیادی از مردم برگزار شد در فضاهای محدود و به خصوص به مجموعه ای بیمار و کم خطر مجرم رایگان. او همچنین جلب توجه ویژه به وضع اسفناک زندانیان سیاسی.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری دولت باید آزادی هر فرد در بازداشت بدون کافی مبنای قانونی از جمله زندانیان سیاسی و دیگران بازداشت و به سادگی برای بیان انتقادی یا مخالف انداز” او در بیانیه ای گفت. “حبس باید یک اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر به خصوص در طول این بحران,” او اضافه شده است.

همچنین در rt.com بوگوتا, زندان, شورش بیش از coronavirus برگ 23 کشته و 83 مجروح – کلمبیا وزارت دادگستری (ویدئوها)

آدرس او منتشر شد به عنوان یک دادگاه لندن را تکذیب کرد به قید وثیقه به بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ اعلام کرد که این بیماری همه گیر است که تاکنون جان هزاران نفر را در سراسر جهان آلوده بیش از 8000 در انگلستان به تنهایی یک دلیل کافی به او اجازه خروج از زندان است.

Coronavirus شیوع مجبور است مقامات زندان در ایتالیا – یکی از بدترین آسیب دیده ملل به تشدید قوانین زندان و به ویژه تعلیق خانواده بازدیدکننده داشته است برای جلوگیری از این ویروس از وارد شدن به زندان. اقدامات, اما, موجب شورش در به عنوان بسیاری از 20 ندامتگاه امکانات در سراسر ایتالیا در اوایل ماه مارس منجر به کشته شدن دوازده زندانی.

اعتراض به شرایط بهداشتی در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در یکی از زندان در کلمبیا بوگوتا پایتخت نیز به پایان رسید تا در شیوع خشونت منجر به مرگ 23 نفر است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im