استیضاح بیش از: سنا رای به تبرئه تهمت

ایالات متحده آمریکا رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات عنوان شده توسط آمریکا پایان دادن به تلاش برای سرنگونی او را از کاخ سفید پیش از نوامبر سال 2020 انتخابات است.

رای گیری نهایی در اولین شارژ (سوء استفاده از قدرت) بود 52-48 با میت رامنی (R-یوتا) عبور از راهرو به رای “گناه” در کنار دموکرات ها. رای گیری در مورد این اتهام دوم (انسداد کنگره) بود 53-47 رامنی بازگشت به برابر شده است. آن را گرفته اند 67 رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی هر تعداد.

“دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده است بدینوسیله تبرئه” رئیس دادگستری دادگاه عالی ایالات متحده, جان رابرتز اعلام کرد پس از رای پایان دادن به این روند که لگد کردن در سپتامبر سال 2019 بیش از اتهامات که تهمت نادرست به دنبال نفوذ خارجی در سال 2020 انتخابات خواستار بررسی فساد در اوکراین است.

هفته گذشته در مجلس سنا رد پیشنهاد دموکرات ها را به تماس های اضافی شاهدان در 49-51 رای که دیدم سوزان کالینز (R-مین) و رامنی عبور از راهرو. رئیس جمهور وکلا استدلال می کنند که همه مربوط به شهادت و باید اسناد و مدارک تولید شده در طول دادرسی در خانه به پایان رسید که در تاریخ 18 دسامبر 2019 با یک حزبی رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین در rt.com سنا رای پایین دموکرات شاهد تقاضا در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

هیچ خانه ای خواهان حمایت از مقالات از استیضاح. آنها ملحق شدند توسط دو حزب دموکرات که رای برابر ماده یک و سه که در برابر رای دوم در حالی که یکی دیگر از – نامزد ریاست جمهوری Tulsi Gabbard (D-هاوایی) – رای “در حال حاضر” در هر دو.

حتی اگر دموکرات ها استدلال کرد که استیضاح لازم بود چرا که تهمت بود “clear and present danger” به “ما دموکراسی” مجلس نانسی سپس منتظر چهار هفته به ارسال پرونده به مجلس سنا.

وجود دارد و دموکرات استدلال کرد که اضافی شاهدان مورد نیاز برای ایجاد دقیق شرایط از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خودداری از کمک نظامی به اوکراین به منظور – آنها ادعا – فشار دولت در کیف به بررسی یک رقیب سیاسی پیش از سال 2020 انتخابات.

همچنین در rt.com تهمت می تواند ‘ارائه آلاسکا به روسیه در ازای 2020 پشتیبانی – استیضاح مدیر شیف

این ادعا سرچشمه با یک unnamed جامعه اطلاعاتی “whistleblower,” هشدار داده که خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف (D-کالیفرنیا) از تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در جولای 2019. شیف و تیم خود را از استیضاح مدیران استدلال کرد که تهمت خودداری از کمک به تلاش در اعمال فشار و کیف به بررسی فساد در Burisma یک شرکت گاز که تا به حال استخدام پسر معاون رئیس جمهور جو بایدن در سال 2014.

بایدن در حال حاضر یکی از نامزدها برای سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری و دموکرات استدلال این مبلغ به دخالت خارجی در انتخابات. خواستار این یک سوء استفاده از قدرت دموکرات ها نیز به اتهام تهمت با “انسداد کنگره” برای استناد اجرایی امتیاز و امتناع از اجازه می دهد برخی از مقامات کاخ سفید به شهادت در استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال می کنند که شیف را احضاریه تا به حال هیچ اعتبار تا خانه رای دادند در واقع اجازه روند استیضاح در اکتبر 31. آنها همچنین گفت که رئیس جمهور اقدامات کاملا مطابق با قانون اساسی قدرت است که بررسی Burisma نیست مقدار به اوکراین دخالت در انتخابات آمریکا و تهمت رد شد به دلیل روند حقوق زیرا دموکرات ها نمی دهد اقلیت جمهوریخواه جلسه بعد یا حق تماس خود را شاهد است.

همچنین در rt.com ‘بهترین است’? مبارز تهمت دونفره در کمپین رالی به سبک ایالت متحده آمریکا

تبرئه می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, پیروزی, ایالت متحده آمریکا و شرم آور شکست مفتضحانه از دموکرات قفقاز در آیووا که در آن حتی با توجه به ناقص و مشکوک نتایج بایدن به پایان رسید تا چهارم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون به استیضاح در مجلس پس از اندرو جانسون در سال 1868 و بیل کلینتون در سال 1999. در هر سه موارد استیضاح نتوانست در مجلس سنا اجازه می دهد که رئیس جمهور در دفتر بماند. بر خلاف نظر محبوب ریچارد نیکسون بود هرگز استیضاح – او استعفا داد و قبل از رسمی رسیدگی می تواند شروع در ماه اوت سال 1973.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی