پس از سه روز از دموکرات توهین آمیز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم گذاشته اند استدلال های خود را. دموکرات ها آنها گفت: در حال تلاش برای ارتکاب نام تجاری خود را از انتخابات دخالت رفع تهمت از دفتر.

سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور تهمت باز در روز سه شنبه و دموکراتها انتخاب تیم از دادستان و یا استیضاح مدیران زیادی را صرف این هفته تکرار کرد و خود را به مدت طولانی بحث: تهمت و آزار خود را با خودداری از کمک نظامی به اوکراین به فشار رئیس ولدیمیر Zelensky به بازگشایی یک فساد رسیدگی به فعالیت های کسب و کار از جو بایدن پسر شکارچی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم ضربه به عقب در روز شنبه با این استدلال که اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن بودند با عجله بنیاد با هم توسط یک حزب مشتاق برای انتقام پس از از دست دادن 2016 انتخابات و اشاره به این که هیچ یک از شاهدان به نام در خانه تحقیق نشان داد شواهد مستقیم از یک جرم و جنایت است.

“آنها در اینجا به مقصر بودن عظیم ترین دخالت در انتخابات در تاریخ آمریکا” کاخ سفید مشاور پت Cipollone گفت: از دموکرات ها. “و ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

“آنها درخواست شما را به پاره کردن همه برگه های رای در سراسر این کشور در ابتکار عمل خود را,” او اضافه شده است. “بحث در مورد سوء استفاده از قدرت. این یک اتلاف وقت و پول است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow ادعا کرد که دموکرات ها در حال تلاش برای پایان استیضاح آنچه که آنها می خواهم شروع با ‘Russiagate,’ بررسي: به “relitigate” این Mueller گزارش و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر به هر قیمتی.

تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا) و جری Nadler (D-نیویورک) منحرف از اصلی خود استدلال طول هفته را به این نقطه دقیقا. شیف – که چراغ خانه هوش کمیته استیضاح پرس و جو در سال گذشته – ادعا کرد که در روز چهارشنبه که استیضاح تنها راه برای متوقف کردن یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی بعد از این سال.

“رئیس جمهور سوء رفتار را نمی توان تصمیم گرفت در پای صندوقهای رای برای ما نمی توانیم مطمئن باشید که رای خواهد بود نسبتا برنده,” او گفت:. و همچنین یادآوری میکند که برنده خواهد دکل 2020 انتخابات شیف پیشنهاد کرد در روز جمعه که تهمت آشکار سوء رفتار خود ادامه خواهد داد مگر اینکه رای مجلس سنا به حذف او را از دفتر.

“او است که او است” شیف گفت: سناتورهای. “شما می دانید آن را به توقف. … آن را به توقف مگر اینکه کنگره نمی تواند چیزی در مورد آن.”

جری Nadler اظهار داشت که در سال گذشته که استیضاح باید یک “دو حزبی” تلاش بیشتر رفت روز جمعه در تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک “یاغی” و “دیکتاتور” چه کسی می خواهد به “قدرتمند” و در نتیجه “باید حذف شود،”

در آزمایشی که در آن نتیجه است اما برخی از جمهوری خواهان نگه 53 کرسی سنا به دموکرات ها’ 47 ساخت دو سوم اکثریت مورد نیاز برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن در کنار غیر ممکن است برای رسیدن به – مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم صرف فقط دو ساعت در روز شنبه ترسیم خود را در مورد در مقایسه با 24 ساعت صرف شده توسط دادستان در آخر روز.

به عنوان جلسات کشیده در سنای آن ساخته شده است شناخته شده است که آنها در نظر گرفته کل امر اتلاف وقت است. رند پل (R-کنتاکی) گذشت زمان با جدول کلمات متقاطع پازل گفتن به خبرنگاران گفت که “شنیدن همان چیزی که بارها و بارها نیست که هیجان انگیز است.” ریچارد با مته سوراخ کردن (R-کارولینای شمالی) دست از بی قراری ریسندگی به ایران با همکاران, چند تا از آنها با بازی با اسباب بازی در استدلال دادستان.

خارج از محافل سیاسی این عینک از استیضاح به نظر می رسید از دست داده و در عموم مردم. نیویورک پست گزارش داد که درام را به یک عمدتا خالی از تماشاگر گالری. رسیدگی قرار نیست یک دندانه در مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی یا. راسموسن روزانه نظرسنجی نشان داد که رئیس جمهور را تصویب شناور بین 47 و 50 درصد در طول هفته در حالی که واشنگتن پست بررسی ثبت و تایید خود را در 44 درصد بهترین نتیجه را در نظرسنجی ها از انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی