‘استیضاح رئیس جمهور می گوید چه؟’ بلومبرگ بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مینی مایک احساساتی مناظره’ تطبیق

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد کرد در میلیاردر کاندیدای حزب دموکرات و مایک بلومبرگ (دوباره) این بار تماس او را “احساساتی مناظره” با احترام برای کشاورزان آمریکایی. بلومبرگ آمار با برخی از گزارش روز خود را.

به Tweeting در چهارشنبه تهمت پرسید که آیا “فاسد” بلومبرگ اخبار کانال خواهد پذیرفت که صاحب آن “مینی مایک” بود احساساتی مناظره. توییت آمد جلوتر از آینده دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس – اول که در آن بلومبرگ خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا اعطا لقب “مینی Mike’ در سابق شهردار نیویورک در اشاره به خود قد کوتاه است.

در صدای جیر جیر رئیس جمهور همچنین گفت: بلومبرگ “احترام نیست” کشاورزان و او را متهم کرد از نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین “در بالاترین و بیشترین شوم سطح.”

بلومبرگ بود لعنتی توسط کشاورزان این هفته پس از مطرح تصویری از یک سخنرانی او در لندن و دانشگاه آکسفورد در سال 2016 به او نشان داد و گفت او می تواند “کسی آموزش به یک کشاورز.” تمام آن طول می کشد او گفت: “به حفاری سوراخ قرار داده و یک دانه در قرار دادن خاک در بالا اضافه کردن آب بالا می آید ذرت.”

آن زمان بلومبرگ تنها 15 دقیقه به آمار در مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق توییتر و هر چند او را نادیده خاص اتهامات نوشت و به سادگی: “استیضاح رئیس جمهور می گوید چه؟”

به اتهامات مالی مبارزات انتخاباتی نقض آن نیست اولین بار تهمت پیشنهاد کرده بود همکار نیویورک میلیاردر بلومبرگ در تلاش بود به “خرید” نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. روز سه شنبه او در مقایسه با بلومبرگ عظیم هزینه های شخصی در مبارزات انتخاباتی خود به “هیچ چیز کمتر از یک مقیاس بزرگ غیر قانونی در مبارزات انتخاباتی سهم.”

او همچنین با استفاده از این فرصت را به یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در بلومبرگ ارتفاع هشدار او وجود دارد باید “بدون در جعبه های ایستاده” در نوادا بحث است.

همچنین در rt.com بلومبرگ می تواند اجرا از مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه با او را اعلام کرد ‘برنی جدید Bro,’ اما او نمی تواند پنهان

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im