مقامات آمریکا باید تمرکز خود را در آن پاسخ به همه گیر به جای بدنام کردن چین تلاش های وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: پنج شنبه, ما رد اتهامات از پوشش تا از شیوع بیماری در ووهان در ماه دسامبر.

“این غیر مسئولانه و غیر اخلاقی رفتار نمی خواهد کمک به کاهش این وضعیت با Covid-19 در ایالات متحده” این دیپلمات تاکید کرد.

نظرات خود را در پاسخ به آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین که می خواهم ادعا کرد در روز چهارشنبه که چین تا به حال “هزینه به جامعه جهانی در دو ماه” و که آن را به حال تشدید شیوع جهانی که گفته می شود توسط پوشش تا این بیماری در مراحل اولیه آن.

“متاسفانه به جای استفاده از بهترین شیوه این شیوع در ووهان پوشیده شده بود تا” اوبراین گفت. وی با اشاره به “منبع باز گزارش” که پزشکان درگیر کرده بود گفته شده سکوت به طوری که کلمه از ویروس نیست ،

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن admin سرزنش چین برای 2 ماه از دست رفته در coronavirus دبستان به عنوان کارشناسان هشدار می دهند نقص ما در نظام سلامت عذاب آمادگی خود را

اوبراین دنبال اظهارات مشابه روایت از برخی مقامات آمریکایی از جمله از سناتور تام پنبه که این ویروس ممکن است در آغاز یک دولت چین آزمایشگاه. چین سفیر ایالات متحده Cui Tiankai نمی مشت بکشد در هنگام ضربه زدن به عقب. ماه گذشته او مارک اتهامات “دیوانه” و گفت که تکان دهنده چنین شایعات و گسترش آنها را “بسیار خطرناک است.”

انتقاد از چین اولیه پاسخ به بحران نیز در تضاد کامل با ستایش که چین دریافت شده از سازمان بهداشت جهانی در گزارشی که مشاهده شده است که پکن اقدامات اجرا شد به سرعت از مراحل اولیه شیوع بیماری در ووهان.

همچنین در rt.com “من تا به حال به سرعت حرکت می کند’: مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد که ممنوعیت سفر بدون مشورت با اتحادیه اروپا می گوید بریتانیا حذف شدند برای کار خوب در coronavirus

در بیانیه روز شنبه وزیر خارجه وانگ اشاره کرد که Covid-19 همه گیر است که یک چالش مشترک برای جهان است. “ما امیدواریم که در این زمان خاص برخی از مقامات ایالات متحده را به تمرکز بر روی نحوه پاسخ به گسترش این بیماری در کشور به جای تلاش برای سرزنش چین,” او گفت:.

Coronavirus باعث شده یک قایق از اقدامات سختگیرانه در روزهای اخیر از جمله توقف در اروپا سفر به آمریکا. سفر بان کی مون به خود جلب کرد شکایت از مقامات اتحادیه اروپا که تصمیم گرفته شد به طور یک جانبه و بدون مشورت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی