بوریس جانسون و دبیر خانه Priti پاتل انتظار می رود مجموعه ای از مهاجرت خود اصلاحات از جمله کاهش حقوق و دستمزد آستانه برای برخی از مهاجران در جلسه کابینه در روز جمعه.

در حال حاضر مهاجران ماهر از خارج از اتحادیه اروپا نیاز به یک پیشنهاد کاری با حداقل حقوق و دستمزد £30,000.

بی بی سی می داند وزیران طرح به کمتر از این آستانه به £25600 است.

کارگران از اتحادیه اروپا روبرو خواهد شد همان قوانین پس از دوره گذار برای خروج از اتحادیه اروپا به پایان می رسد در 31 دسامبر.

کارگران درآمد کمتر ممکن است اجازه داده شود به “امتیاز” در جای دیگر به منظور اعطا ویزا اگر آنها در یک بخش با کمبود مهارت های.

امتیاز نیز اهدا می شود به زبان انگلیسی خوب و یا برای داشتن آموزشی فوق العاده پس زمینه.

می آید پس از مهاجرت مستقل کمیته مشورتی (MAC) در ماه گذشته ساخته شده یک سری از توصیه ها برای یک پست-Brexit دوره گذار سیستم مهاجرت از جمله کاهش حقوق و دستمزد آستانه برای مهاجران ماهر به £25,600 به منظور کمک به جذب معلمان ماهر و کارکنان بیمه خدمات درمانی.

این کمیته همچنین انتقاد بریتانیا در زمان مهاجرت پیچیده سیستم که در آن غیر اتحادیه اروپا کارگران می تواند تلاش برای واجد شرایط برای طیف وسیعی از ویزا.

  • چگونه می تواند یک انگلستان امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم کار می کند ؟
  • BBC جلسه: راهنمای شما برای مهاجرت

نخست وزیر را کلید تعهد در طول مبارزات انتخاباتی به معرفی یک امتیاز مهاجرت بر اساس طرح بر اساس استرالیا برای زمانی که موجود اتحادیه اروپا آزادی حرکت در قوانین پایان.

تحت آن قواعد کارگران از اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی کشورها می توانند به انگلستان برای زندگی و یا کار بدون ویزا.

مک گفت: هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک “کامل” سیستم مهاجرت با منافع و تجارت آف در بخش های مختلف اقتصاد است.

آن گفت: هر چه به سیاست های دولت تصمیم می گیرد این کار باید به سرعت برای به دست آوردن چیزی در محل پس از انتقال دوره به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی