مهاجرت: بدون ویزا برای کم و کارگران ماهر و دولت می گوید

کم و کارگران ماهر را دریافت ویزا تحت پست-Brexit برنامه مهاجرت پرده برداری توسط دولت است.

آن است که ترغیب کارفرمایان به “حرکت” از تکیه بر “نیروی کار ارزان” از اروپا و سرمایه گذاری در حفظ کارکنان و توسعه فن آوری اتوماسیون.

دفتر خانه گفت: اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا از آمدن به انگلستان خواهد بود به همان اندازه درمان از انگلستان-اتحادیه اروپا جنبش به پایان می رسد در 31 دسامبر.

کارگر گفت: “محیط خصمانه” آن را سخت برای جذب کارگران است.

اما دبیر خانه Priti پاتل گفت: سیستم جدید به معنی “درخشان ترین و بهترین قادر خواهد بود برای آمدن به بریتانیا”.

دولت که گفته شد با هدف کاهش مهاجرت به انگلستان می خواهد یک “امتیاز بر اساس” سیستم مهاجرت – آن را به عنوان وعده داده شده در آن مانیفست انتخاباتی.

تحت این طرح در خارج از کشور کارگران که می خواستم به انگلستان را مجبور به صحبت به زبان انگلیسی و ارائه یک کار ماهر با یک “تایید حامی”.

آنها اهدا خواهد شد 50 امتیاز اگر آنها تحقق این معیارها.

‘انطباق و تنظیم’

در مجموع مهاجران را برای رسیدن به امتیاز 70 را قادر به کار در انگلستان با امتیاز نیز اهدا برای مدارک حقوق و دستمزد در ارائه و مشغول به کار در یک بخش با کمبود.

اما دولت گفت: آن را نمی خواهد به معرفی یک مسیر برای پایین کارگران ماهر اصرار کسب و کار به “انطباق و تنظیم” را به پایان حرکت آزاد بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انگلستان است.

“این مهم است که کارفرمایان حرکت به دور از اتکا به انگلستان مهاجرت سیستم به عنوان یک جایگزین برای سرمایه گذاری در کارکنان حفظ و بهره وری و گسترده تر از سرمایه گذاری در تکنولوژی و اتوماسیون” آن را گفت.

به جای آن گفت: 3.2 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا که اعمال می شود برای ادامه ماندن در انگلستان می تواند کمک به دیدار با خواسته های بازار کار.

دولت همچنین با اشاره به quadrupling از این طرح برای کارگران فصلی در بخش کشاورزی به 10 ، 000 عنوان “جوانان تحرک ترتیبات” که اجازه می دهد تا 20,000 جوان مردم را به آمدن به انگلستان در هر سال.

در حالی که بانک مرکزی استقبال برخی از طرح های آن گفت: برخی از شرکت های خواهد بود “چپ تعجب که چگونه آنها را در استخدام افراد مورد نیاز برای اجرای کسب و کار خود را”.

کسب و کار لابی گروه مدیر کل کارولین Fairbairn گفت: “شرکت می دانیم که استخدام از خارج از کشور و سرمایه گذاری در مهارت نیروی کار و فن آوری های جدید است ‘یا’ انتخاب – هر دو مورد نیاز به درایو اقتصاد رو به جلو است.”

انگلستان Homecare انجمن توضیح داده شده عدم ارائه برای دستمزد پایین کارگران در پیشنهادی به عنوان “غیر مسئولانه” با سخنگوی گفت آنها “نگران” توسط دولت را تصمیم گیری است.

“قطع عرضه نگر مراقبت از کارگران تحت یک سیستم جدید مهاجرت را هموار راه را برای بیشتر مردم انتظار بی ارزش در بیمارستان و یا رفتن بدون مراقبت” به آنها اضافه شده است.

دولت پیشنهاد سیستم مهاجرت نشان دهنده یک عمل تعادل – گسترش پایه کار ماهر در حالی که محدود کردن جریان از کسانی که به دنبال پایین ماهر شغل.

افرادی که مایل به آمدن به انگلستان از خارج از اتحادیه اروپا را پیدا خواهد کرد قوانین در حال آرام بودن, مانند دور انداختن کلاه کارگران ماهر یا کاهش حداقل حقوق و دستمزد.

اما برای مهاجران اتحادیه اروپا که استفاده می شود به حرکت آزادانه بین بریتانیا و قاره جدید رژیم خواهد بود چیزی از یک شوک است.

بازدید کنندگان می توانند به مدت شش ماه بدون ویزا, اما آنها قادر نخواهد بود به کار کسانی که با مهارت باید یک پیشنهاد کار و روشن شدن 70 امتیاز مانع و وجود خواهد داشت بدون اجازه کار برای مهاجران آماده به انجام مشاغل در رستوران ها, هتل ها, مراقبت از خانه ها و گیاهان پردازش.

وجود دارد برخی از انعطاف پذیری در ساختار جدید است. اما سوال این است که آن را به اندازه کافی برای جلوگیری از کمبود نیروی کار و شرکت ها در نظر گرفتن کسب و کار خود را در جای دیگر?

توصیه های زیر از مهاجرت کمیته مشورتی (مک), حقوق و دستمزد آستانه برای کارگران ماهر مایل به آمدن به انگلستان خواهد بود کاهش از 30000 پوند به £25600 است.

مستقل مشاوره بدن استدلال که کاهش آستانه خواهد کمک به جذب معلمان ماهر و کارکنان بیمه خدمات درمانی.

بر خلاف سیستم فعلی متقاضیان نیز قادر به تجارت ،

کسانی که درآمد کمتر از £25,600 اما بیش از £20,480 می تواند هنوز هم برای درخواست ویزا اگر آنها به حال یک کار در یک “خاص کمبود شغل” یا دکترا مربوط به شغل.

یک لیست از کمبود مشاغل خواهد بود نگه داشته و تحت بررسی های مک ،

شغل در حال حاضر در مک کمبود شغل لیست شامل مهندسین عمران, پزشکی, پزشکان, پرستاران, روانشناسان و کلاسیک رقصنده باله.

سایه دبیر خانه دایان ابوت گفت: حقوق و دستمزد آستانه سیستم خواهد “نیاز به بسیاری از معافیت برای بیمه خدمات درمانی برای مراقبت اجتماعی و بسیاری از قطعات از بخش خصوصی است که آن را بی معنی خواهد بود”.

او افزود: “در نهایت آن را بسیار دشوار است برای جذب کارگران ما باید در تمام سطوح به مهارت در حالی که محافظه کاران’ محیط خصمانه در محل است. آن نیاز به رفتن.”

پیشنهاد سیستم امتیاز
الزامات اجباری امتیاز
پیشنهاد کار از تایید حامی 20
کار مناسب در سطح مهارت 20
زبان انگلیسی در سطح مورد نیاز 10
امتیاز برای حقوق و دستمزد امتیاز
£20,480 – £23,039 0
£23,040 – £25,599 10
£25,600 یا بالاتر 20
امتیاز اضافی امتیاز
کار در کمبود شغل 20
دکترا در موضوع مربوط به کار 10
کارشناس مربوطه بنیادی موضوع 20

تحت طرح جدید وجود دارد دیگر نمی خواهد به طور کلی کلاه بر روی تعدادی از کارگران ماهر که می تواند به بریتانیا – یکی از مناطق ستایش CBI.

توصیه های زیر از مک تعریف از کارگران ماهر نیز گسترش یافت و کسانی که تحصیل در یک سطح نه فقط در سطح تحصیلات تکمیلی به عنوان قبلا در این مورد.

اما انتظار کارکنان نقش خواهد بود حذف شده از لیست مشاغل مهارتی در حالی که جدید اضافه شده عبارتند از نجاران ، plasterers و childminders.

برای تحصیل در انگلستان, دانشجویان خارج از کشور نیاز به ارائه یک محل در یک موسسه آموزشی به زبان انگلیسی و قادر به نشان می دهد آنها می توانند حمایت خود را.

تغییرات در سیستم را اجرا و از طریق مهاجرت نیاز به تایید از نمایندگان مجلس و همسالان برای به اجرا در آمده است.

لیبرال دموکرات امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: پیشنهاد شد بر اساس “بیگانه ستیزی”.

SNP مهاجرت سخنگوی استوارت مک دونالد آنها را به نام یک “نیم به پایان رسید و فاجعه one-size-fits-هیچ-یک سیاست”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی