“من بسیار زنانه’: ‘کشنده, زیبایی,’ ادعا می کند جنسیتی & تبعیض آتش او را تا به عنوان حلقه دختر-تبدیل-جنگنده توطئه pro MMA باز گشت

ستاره کره جنوبی آهنگ Ka-yeon است eyeing بازگشت به MMA شش سال بعد از اولین مبارزه حرفه ای – و می گوید: آرمان زیبایی و تبعیض رنج می برد او به عنوان یک حلقه باید سوخت خود را بی امان آموزش.

آهنگ مجبور شد برای آموزش به تنهایی و صرف زمان به عنوان یک MMA حلقه دختر را به عنوان او تلاش برای شکستن به ورزش به عنوان یکی از اولین مبارزان زن در کره جنوبی قبل از ساخت صفوف حرفه ای در سال 2014.

در حال ظهور از یک فرار تربیت که در طی آن او هرگز ملاقات مادر و پدر او فوت کرد زمانی که او یک نوجوان بود, ترانه ضرب و شتم دو مرد در او تازه کار, کیک بوکسینگ حرفه ای قبل از امضای قرارداد برای یک تیم استفاده می شود که او به عنوان یک پر در دور دارنده کارت در یک مناسبت زمانی که یک حلقه دختر کاهش یافته است در کوتاه مدت متوجه.

که به دست آورده Song توجه رسانه ها و رهبری برای حضور در کره جنوبی تلویزیون واقعیت و تنوع را نشان می دهد در حالی که او دور انداخته قصد دارد برای پیوستن به کره ای, نیروهای ویژه نظامی در حمایت از دنبال او MMA جاه طلبی.

او اولین و حرفه ای مبارزه به پایان رسید در یک گردباد پیروزی اما عواقب شامل تهدید به مرگ و ناخواسته توجه stalker قبل از او از دست او در دومین مبارزه در همان سال به ثبت یک مقدار حریف با تجربه تر.

در حال حاضر جنگنده شناخته شده به عنوان ‘کشنده, زیبایی,’صرف 12 ساعت در روز در ورزشگاه با سنگاپور مبتنی بر تکامل مبارزه تیم که امضا خود را پس از چشمگیر دو هفته محاکمه و جایی که او کار می کند در کنار امثال women’s MMA افسانه میشا تیت.

“حتی اگر من تا به حال یک رکورد خوب در رقابت های مردم نیست به من اعتبار برای آن است. آنها فقط به عهده من نیست که مهارت” 26 ساله گفت: SCMP.

“Funnily به اندازه کافی تبعیض هرگز برایم ناراحت کننده است. این اخراج من شده من حتی انگیزه بیشتری برای اثبات آنها را اشتباه.

“اکثر آسیایی ها عشق برای رسیدن به یک تکیه باب روز بدن و پوست عادلانه اما من متولد شد و با پوست دباغی قوی و جسورانه ، من واقعا نمی مراقبت در مورد آنچه مردم از من فکر می کنم چون من خودم می دانم. من بسیار زنانه و بدن من نیست و یک نماینده از آن است.”

ریشه در جودو و جوجیتسو, ترانه آمد دوم به عنوان یک کمربند بنفش در جهان No-Gi برزیل Jiu-Jitsu قهرمانی در کالیفرنیا در سال گذشته است.

او مجبور شده است برای رد شایعات که او تا به حال جراحی پلاستیک در گذشته پس از شکستن بینی خود را چند بار به عنوان یک نوجوان جنگنده و او پس از بیش از 71,000 در Instagram کمک کرده است او برای کسب حمایت مقابله با رابط آدیداس.

“من دوست دارم که چگونه سنگاپور منحصر به فرد است,” او توضیح داد: به تنگه بار پس از جابجایی است. “هستند بسیاری از فرهنگ های مختلف است.

“من با مردم از برزیل انگلستان و امریکا و تایلند است. ورزشگاه اتحاد تولید بسیاری از قهرمانان.”

همچنین در rt.com ‘قلدری آنلاین نیاز به توقف’: مراسم تجلیل پور پس از کشتی گیر ژاپنی Hana کیمورا درگذشت 22

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de