Srinivasa Gowda که ویروسی رفت و هفته گذشته پس از تصویری پدید آمده که به نظر می رسد به او نشان می دهد در حال اجرا 100 متر در جهان شکستن رکورد زمان می گوید او نمی خواهد قبول یک دعوت نامه از دولت هند برای حضور در دو و میدانی محاکمه.

Gowda, 28, یک ستاره در Kambala ورزشی که در آن رقبا با حداکثر سرعت دویدن از طریق مزارع برنج با بوفالو و محلی گزارش ها نشان می دهد که او تحت پوشش 100 متر در یک زمان که رقیب جهان رکورد تعیین شده توسط Usain Bolt بیش از یک دهه پیش.

همچنین در rt.com اوسین بولت را بوفالو-مسابقه رقیب: فروتن هند کارگر ‘کامل 100m البته سریع تر از جهان و دارنده رکورد’

او گفت: به پایان رسید 140 متری مسابقه را در یک زمان از 13.42 ثانیه که ترجمه به یک زمان از 9.55 ثانیه در 100 متر است. بولت رکورد در حال حاضر در 9.58 ثانیه است.

Gowda ستاره افزایش یافته است در میهن خود پس از این گزارش با ورزش اقتدار هند دعوت از او برای شرکت در ملی با حداکثر سرعت دویدن محاکمه – اما به نظر می رسد گیج کننده زندگی رهبری Kambala پزشک بدل شده هر رویاهای او ممکن است تا به حال بالا بردن در بالاترین نقطهء کشتی در المپیک طلا در 100 متر است.

من مجروح پای من و من تمرکز بر روی Kambala. من استفاده می شود به در حال اجرا با بوفالو در مزارع برنج,” او گفت: به BBC Hindi.

او نیز منعکس شده بر روی تفاوت های بین دو ورزشی حرفه نیز اشاره فیل – یا بوفالو – در اتاق.

در Kambala نژاد, پاشنه, نقش مهمی را در حالی که انگشتان پا در یک مسیر مسابقه. نه فقط سوارکاران اما حتی گاومیش نقش بازی در Kambala. در مسیر مسابقه این مورد نیست,” او گفت: به TNIE.

استاد Gunapala Kambada از Kambala آکادمی نیز نشان داد که این بود:”افتخار بزرگ” برای Gowda به دعوت برای شرکت در مسابقات دو و میدانی محاکمات اما زمان Kambala برنامه به سادگی نمی خواهد اجازه می دهد آن را.

مشکل این است که او Kambala [مسابقه] در سه شنبه,” او گفت:. “است که یک تعهد است که او نمی تواند در تحت هر شرایطی. بنابراین ما نه رد پیشنهاد. شاید او می تواند برای محاکمه در مرحله بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de