“من تحت یک تن از استرس’ ناله سرنا ویلیامز به عنوان او رنج می برد در لوکس انزوا… بیایید همه احساس تاسف برای او

سرنا ویلیامز می گوید اجتماعی فاصله است و او را “مضطرب” به عنوان ستاره تنیس صحبت در مورد coronavirus نگرانی – اما او بعید است برای جلب بیش از حد همدردی در قفس طلاکاری شده.

از کانبرا به کالیفرنیا مردم در سراسر جهان در حال cooping خود را در خانه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از Covid-19 شیوع.

‘موسیقی بهترین دارو’: ایتالیایی نوازندگان تاریخ اوباش فلش به تشویق ملت در میان coronavirus ترساندن (ویدئوها)

در میان کسانی که خود منزوی است 23-زمان گرند اسلم برنده ویلیامز – اما مانند او همکار ورزشی نخبگان خود را مستند اقدامات به احتمال زیاد بسیار far cry از محدود بودن به تنگ آپارتمان در بارسلونا.

Williams, 38, با قاطعیت اعلام کرد یک هفته پیش که او در حال رفتن به صرف “شش هفته آینده در تنهایی” به عنوان تنیس تقویم را در خود نگه دارد در میان coronavirus هرج و مرج است.

“هزینه های بعد از 6 هفته در تنهایی. بودن ، به عنوان یک مادر. پخت و پز. تمیز کردن. بهار تمیز کردن. ماسک صورت. آموزش آرایش. من به شما اجازه شما می دانید که چگونه از آن می رود…. ایمن ماندن همه. این جدی است,” او posted on Instagram.

خوب قضاوت اخیر Infinite به روز رسانی آن به نظر نمی رسد به رفتن به خوبی برای سرنا در لوکس مستند.

“من می خواستم به یک دقیقه و بحث در مورد تجربه من با تاج” تنیس آس آغاز شد در حالی که با پوشیدن لباس قرمز توتو که تا حدودی رقیق تاثیر پیام.

“این به من احساس مانند:” آه آن را واقعا می تواند تحت تاثیر قرار دهد ، و سپس به طور ناگهانی Indian Wells لغو شد و گفتم: “اوه باشه که عجیب و غریب اما من زمان کمی خاموش و من قصد دارم برای لذت بردن از آن زمان خاموش است.

“و سپس یکی از لغو به دیگری منجر شد و سپس به دیگری منجر شد و منجر به این همه اضطراب است که من احساس.

“در حال حاضر من شده اجتماعی فاصله در واقع برای یک مدت زمان طولانی واقعا برای احتمالا دو هفته در حال حاضر و هر چیزی که کمی باعث می شود من دیوانه” او اظهار تاسف کرد.

آویزان بر یک ثانیه اجازه دهید من فقط دریافت که مینیاتور ویولن من ترک دروغ گفتن در اطراف…

اما صبر کنید, هیچ وقت برای آن بیشتر وجود دارد!

“و با اضطراب منظورم من فقط در لبه” سرنا ادامه داد: او به عنوان bemoaned او بسیاری است.

“هر زمان هر کسی عطسه در اطراف من یا سرفه من دیوانه. من نمی اویختن با هر کسی و وقتی که من می گویند هر کسی منظور من دخترم.

“او سرفه من هم عصبانی شدم و به او یک طرف ، به او گفتم که “عصبانی سرنا” و پس از آن من غم انگیز است. گفتم: ‘این است که او خوب است ؟ وجود دارد چیزی اشتباه است با من ، وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام دهید؟’

“من فقط نمی دانم چه باید بکنید پس به جای اینکه آرامش من واقعا تحت یک تن از استرس” اضافه شده ویلیامز (برآورد ارزش خالص $225 میلیون; ازدواج الکسیس Ohanian خالص ارزش تنها 70 میلیون دلار).

یکی فقط می توانید تصور کنید چه سرنا است که رفتن را از طریق هر چند او حداقل امضا کردن با یک پیام همبستگی برای جهان: “من هرگز انتظار می رود تا آرام شود اما آن چه در آن است. ما از طریق این ما و من فقط می خواستم برای به روز رسانی شما را در آنچه که من انجام شده بود.”

البته هیچ کس مصون است از coronavirus – شاهزاده آلبرت موناکو (!) حتی آزمایش مثبت این هفته – و فشار روانی بودن جدا شده می تواند بر همه ما فقیر و غنی.

اما شما می خواهم تصور کنید که محدوده عمارت بورلی هیلز برای مثال می کوسن ضربه از محدود کردن تماس با همنوعان خود (و قطعا ضرب و شتم اجرا پایین آپارتمان در, می گویند پاریس حومه).

خیلی متاسفم سرنا, من آرزو می کنم شما و مال شما خوب سلامت در این زمان مشکل است اما شما در حال گرفتن هر همدردی در این مناسبت.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de