بالقوه نبرد بین ستارههای جاستین بیبر و تام کروز بار دیگر پرورش داده سر آن پس از ستاره پاپ تکرار خود را به چالش به ستاره هالیوود به چهره او داخل UFC را octagon.

بیبر, 25, ساخته شده اولیه چالش به کروز در رسانه های اجتماعی در تابستان سال گذشته در یک حرکت است که جلب توجه از UFC, رئیس دانا, سفید, که به نام پتانسیل بازی کردن “ساده ترین مبارزه برای ترویج در تاریخ زندگی حرفه ای من.”

همچنین در rt.com لی McCourt: دیدار با Conor McGregor stablemate در آستانه MMA سوپر استار شدن (عکس)

عجیب و غریب callout به ظاهر از هیچ جا آمد با ظاهری هیچ بد خون موجود بین دو ستاره. گزارش در آن زمان پیشنهاد کرد که آری امانوئل که شرکت تلاش صاحب سهام کنترل در UFC گفت بیبر مدیر اسکوتر براون که وجود دارد بهره از کروز ،

بیبر را رد گم کردن تا حدودی به زودی پس از گفت که کروز “بابا قدرت” اجازه می دهد او را به “فریاد” او اما زمانی که این موضوع بار دیگر مطرح شده توسط چت میزبان نمایش James Corden, بیبر بار دیگر نشانه های مورد علاقه خود را در مبارزه است.

او گفت که اولین callout او بود “فقط احمق بودن” قبل از او اظهار داشت:”آیا شما می دانید چه ؟ که [به مبارزه] در واقع می تواند خنده دار.”

بیبر که انجام آموزش بوکس در گذشته شرح داده شده خود را به عنوان “خطرناک” قبل از ترسیم دقیقا چگونه او می بیند نقش خود را در سرگرمی های چشم انداز.

من کنترل ذهن یکی دیگر از نمونه i’m different,” جاستین بیبر شفافی. “من Conor McGregor از سرگرمی.”

همچنین در rt.com “این می تواند تام کروز ، بیبر چالش های بالقوه UFC, حریف, در, درپوش بطری چالش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی