آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

“من در اینجا با شما’: LeBron James پشت بابا والاس “و نفرت از رئیس جمهور’ به عنوان NASCAR ستاره همچنان ردیف با مغلوب ساختن پیشی جستن

NBA بزرگ LeBron James گفته است نسل بعدی ستاره های ورزشی را انتخاب کنید “عشق بر نفرت” صحه گذاشتن باز گشت از بابا والاس رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم نسکار مسابقه faking طناب دار موجود در یک گاراژ.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: والاس به عذر خواهی و ادعا شده است که خود را آشکار کشف طناب دار در مسابقه گاراژ شده بود جعل و صدور به طور معمول عصبانی جیر بود که تا حدودی در پاسخ به راننده موثر بر نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از نژادها.

نسکار تنها تمام وقت, سیاه, راننده واکنش نشان داد و با گفتن خود را از صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران “راه رفتن با افتخار در مسیر شما را انتخاب کرده اند”و افزود که “متنفر” مانند تهمت تنها در خدمت به بالا بردن صدای خود و سیستم عامل.

“عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت” گفت: بالا-پروفایل حامی از زندگی مهم جنبش است که سازماندهی اعتراضات در آمریکا پس از قتل جورج فلوید به دست پلیس آمریکا در ماه مه.

همچنین در rt.com ‘او عذرخواهی کرد?’ رئیس جمهور تهمت طول می کشد هدف در راننده نسکار بابا والاس بیش از گودال گاراژ طناب دار ‘فریب’

“حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS. به نسل بعدی و آنهایی که کمی زیر پای من قدم عشق برنده است.”

سه بار قهرمان NBA جیمز در ارائه پشتیبانی مشتاق به Wallace, نوشته: “حق در اینجا بیش از حد با شما به عنوان به خوبی به عنوان نسل بعدی که به دنبال در قدم به قدم. پادشاهان و ملکه است.”

جیمز همچنین با استقبال از تصمیم گیری با خواننده رپ و فعال Dr Dre را Beats by Dre کسب و کار اعلام مقابله با والاس.

“ما نمی خواهید به این اعلام تا اواخر این هفته اما نفرت نمی تواند برنده شدن در این روز” گفت: شرکت چاپ و نشر یک عکس از والاس در یک تی شرت تحمل Black Lives Matter شعار و کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” – تقاضای ساخته شده توسط Eric Garner, گزارشی مرد که کشته شد در سال 2014 پس از قرار دادن در سبد توسط پلیس شهر نیویورک.

“هیچ کس نباید خواسته می شود به عذر خواهی برای ایستادن برای آنچه درست است.”

Cynics قرار داده و معامله را به “فرصت طلب احتکار”و با مغلوب ساختن پیشی جستن فن نوشتن: “هیچ مقدار از پول را خرید احترام. جعل.”

“چه کسی می گوید جرم و جنایت نفرت مضر نمی پرداخت؟” یکی دیگر از خواسته در حالی که یک دموکرات حامی پاسخ داد: “تهمت هرگز معذرت خواهی برای هر یک از اشتباهات خود را.

“: چطور جرات او تقاضای عذرخواهی از کسی برای انجام آنچه درست است؟”

همچنین در rt.com توییتر در آشفتگی پس از طناب دار ظاهرا موجود در گاراژ از راننده نسکار بابا والاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول