“من آماده هستم کونور را آماده’: UFC افسانه سیلوا می گوید او در حال حاضر برش وزن برای مک گرگور superfight

UFC افسانه Anderson Silva دارای سوخت صحبت او می تواند چهره Conor McGregor در catchweight ‘superfight’ گفته او در حال حاضر در آموزش برای مرحله نهایی مسابقات با Irishman.

برزیل جانباز Anderson, 45, به نام McGregor پس از Irishman صادر شده یک لیست از ‘MMA بز’ – قرار دادن اندرسون در بالای شمع و خودش دوم اما با Dubliner تعهد او را “به راحتی” رسیدن به قله در زمان او بازنشسته.

McGregor بموقع پذیرفته callout از اندرسون برای catchweight مرحله نهایی مسابقات در 176lbs, whetting اشتها برای یک غیر محتمل مسابقه بین دو تمام وقت MMA فن مورد علاقه های شما.

همچنین در rt.com ‘آن را به پایین در تاریخ’: Conor McGregor می پذیرد Anderson Silva مبارزه در 176 پوند – روز پس از تماس با MMA افسانه خود را بز

با وجود روشن شدن اعتراض از امثال UFC رئیس دانا سفید که خواست McGregor به طور مستقیم تمرکز خود را به سمت سبک صفوف – سیلوا می گوید: او است که جدی در مورد چشم انداز از جلسه 31 ساله Dubliner.

“بنابراین من در مورد superfight با کونور و من شروع به کاهش وزن” سیلوا گفت: سابق UFC ستاره Chael Sonnen در یوتیوب نشان می دهد.

“و برای هیچ بهانه ای و برای هر کس صحبت کردن در مورد ‘Oh اما اندرسون را ندارد وزن و blah blah blah.’

“من شروع به آموزش و من برای آن آماده. کونور آماده است بیش از حد. و این یک چیز فقط Dana White, شما نیاز به ایجاد این مبارزه واقعی است. بیایید ببینید.”

همچنین در rt.com خود بز: McGregor باعث Khabib, دیاز به توییتر barbs پس از Irishman را ‘تمام وقت نوابغ MMA’ لیست

یک مرد جان به لب آمده به ثمر Sonnen – که تبلیغ چشم انداز به عنوان واقع بینانه و بدون در نظر گرفتن موانع.

“[اندرسون] یک استاد” گفت: Sonnen. “آن را به عنوان مربوط به اندرسون و کونور که مبارزه بسیار واقعی…

“به عنوان اندرسون گفت:” من نمی خواهم کسی به فکر می کنم وجود یک اندازه اختلاف وجود دارد, بنابراین من حاضر به پایین آمدن به 176lbs’.

“من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در Anderson وجود دارد, شما دنبال آن هستید در یک تکیه پسر…من او را به عنوان بسیار صمیمانه زمانی که او به نام کونور.

“که تصویری از شما بچه ها دیدن که شادی در چهره اش, ‘من به نام کونور کونور گفت: بله من فکر می کنم که بسیار واقعی است. و این بدان معناست که آن را به ما. دانا و گوش دادن به آنچه شما می گویند.”

همچنین در rt.com Conor McGregor نباید تعقیب خود زیاده sideshows مانند اندرسون سیلوا ‘بز’ مبارزه – کسب و کار خود را با Khabib

“من می توانید تصور کنید که شما می خواهید برای دیدن که من واقعا می خواهید برای دیدن است که مبارزه با…,” Sonnen اضافه شده است.

“من اندرسون به عنوان صادقانه… من فکر می کنم که که و که احتمال و امکان. آنچه در این خط که برای مبارزه با ؟

“این شخصی برای اندرسون. کونور خود را رتبه بندی بالا و اندرسون شماره یک, اما به اعتقاد من چیزی از دست داده بود در ترجمه و اندرسون در واقع توهین باعث 48 ساعت بعد او به نام کونور ،

“اگر اندرسون p*ssed من نمی مراقبت بیشتر سرگرمی برای بقیه از ما.

“شاید من ریسندگی اما آنچه که می خواهید برای انجام با کونور در حال حاضر ؟

“این یک مبارزه است که تاثیر نمی گذارد هر چیزی آن را به یک کلاس وزن که آنها فقط موافقت خود را برای. به نظر می رسد مانند آن را بدون پوست هر کسی را بینی.

“اگر کونور ضربه اندرسون بزرگ. اگر او از دست می دهد اما در رقابت با اندرسون پیش بروید و اسلاید آن را چند برابر می کند کونور نیاز به نشان دادن شجاعت و پهلوانان?

“ما در حال جیغ از بالای ساختمان به آن را ببینید… ما در حال حاضر می دانیم که عنکبوت شوخی نیست.”

همچنین در rt.com ‘شما می شود یک احمق را به مبارزه با مک گرگور’: UFC ورزشکار پروزن پادشاه Volkanovski می خواهد مبارزه با جزیره مرحله نهایی مسابقات با Irishman

برزیلی, MMA آیکون سیلوا دارای رکورد طولانی ترین تا کنون قهرمانی سلطنت در UFC حاکم به عنوان میان شاه برای تقریبا هفت سال بین سال های 2006 و 2013 – که شامل یک پیروزی تسلیم در برابر Sonnen در سال 2010.

اما ‘عنکبوت’ برنده است فقط یکی از هشت ضلعی گردش و متوقف شد توسط Jared Cannonier در دور اول دیدار خود در برزیل در ماه مه گذشته.

سابق دو وزن قهرمان McGregor ساخته شده موفق گشت در ماه ژانویه این سال توقف دونالد ‘گاوچران’ Cerrone پس از فقط 40 ثانیه از خود سبک وزن کشمکش در لاس وگاس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de