“من بخشی از مشکل’: Joker ستاره مطالب در مورد ‘سیستمیک نژادپرستی’ در بفتا

در حالی که اکثر چشم شد و در سوپر باول یکشنبه شب مشاهیر ادامه این روند موجب سیگنالینگ در هالیوود جایزه نشان می دهد این بار در بفتا.

نژاد پرستی بود که در ذهن یک تعداد انگشت شماری از افراد مشهور در این جایزه نشان می دهد از جمله ‘جوکر’ ستاره Joaquin Phoenix. مراسم پخش تنها چند روز قبل از نهایی اسکار رای گیری برگه های رای که به علت.

“ما باید به کار سخت را به واقعا درک سیستمیک نژادپرستی” ققنوس گفت: در حالی که پذیرش جایزه خود را برای کار خود را در سال گذشته آمار Joker,’ که او نیز برای بهترین بازیگر جایزه اسکار. “این وظیفه مردم است که باید ایجاد و تداوم و بهره مندی از یک سیستم از ظلم و ستم به آنهایی که از بین بردن آن است. که بر ما است.”

“من شرمنده می گویند که من بخشی از این مشکل به خاطر من تضمین نمی کند که مجموعه من کار کرده ام و در حال فراگیر,” او اضافه شده است.

این آمد و پس از میزبان گراهام نورتون ساخته شده و مقدار زیادی از جوک اشاره به عدم تنوع در به طور گسترده ای فیلم های نامزد مانند Joker,’ ‘Once Upon a Time in Hollywood’ و ‘The Irishman.’ نورتون توصیف ‘جوکر’ به عنوان “اصل داستان مرد سفید پوست که باعث می شود خود را حتی سفیدتر.” او 2019 به نام سال “مردان سفید در نهایت از طریق شکست.”

در حالی که ارائه یک جایزه ‘گربه’ ستاره Rebel Wilson بعد به شوخی در مورد مرد نامزد “من فکر نمی کنم من می توانم انجام آنچه انجام می دهند. من فقط نمی باید توپ.”

کمدین Ricky Gervais که skewered مشهور است که انتشار بیانیه های سیاسی در جایزه نشان می دهد در حالی که میزبانی این سال گلدن گلوب, sarcastically توییتی او “افتخار” از بازیگران فراخواندن “عدم تنوع” در صنعت خود.

همچنین در rt.com هالیوود نمی تواند یک شوخی: گلدن گلوب استخدام فی Poehler به عنوان میزبان و مردم “از دست Ricky Gervais در حال حاضر’

“بسیار افتخار از تمام بازیگران این خواستار عدم تنوع در جایزه نشان می دهد. من شرط می بندم اگر آنها می خواهم شناخته شده اند نامزد در پیشبرد آنها نمی خواهد که حتی تبدیل به امید پیروزی خود را,” او گفت:.

“ببینید — یک مرد ثروتمند با یک مجسمه طلا ناگهان یک صدای که باید گوش به زمانی که او موافق با من” کمدین Allistair ویلیامز افزود: زمانی که در پاسخ به کسی که در ستایش ققنوس و “نژادپرستی نظاممند” سخنرانی.

وجود دارد هنوز هم طرفداران سیاسی لحظه از مراسم, به خصوص ققنوس و کشیده بیرون بیان. جایزه اسکار برنده ویولا دیویس شد و در میان کسانی که جشن مرد سفید برای تماس از نژاد پرستی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de