‘من نیستم یکی به قبول کمک های مالی در یک مسابقه من نمی تواند برنده’: یانگ واریز پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان سرنشین در نیوهمپشایر

کارآفرین اندرو یانگ است متمایل به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پس از نتایج اولیه پیشنهاد او موفق به پیروزی نمایندگان در نیوهمپشایر اولیه.

به عنوان نتایج اولیه شروع به ریختن از نیوهمپشایر مقدماتی در روز سه شنبه شب دموکراتیک زمینه دهکدهای از دست داد و در عین حال یکی دیگر امیدوار به عنوان منابع نزدیک به یانگ کمپین را تایید کرده اند که کارآفرین-تبدیل-سیاستمدار خواهد بود پایان ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

اظهار نظر در تصمیم خود را به جلو و پلاگین در مبارزات انتخاباتی خود یانگ گفت که او نمیخواهد به گرفتن پول از هواداران خود را دانستن است که او را بکشد آن را از طریق.

“شما می دانید من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه است. من نه کسی که می خواهد به قبول کمک های مالی و پشتیبانی در یک مسابقه است که ما برنده خواهد شد و پس امشب من اعلام میکنم تعلیق انتخاباتی برای رئیس جمهور.”

“من با افتخار از این کمپین. با تشکر از شما به همه کسانی که ما را در اینجا” او هنوز توییتی.

همکار دموکرات ریاست جمهوری مدعی ctq که رسید در انتخابات پیش رو از مقدماتی نیوهمپشایر یکی از اولین به ضجه و زاری یانگ حرکت کرد و گفت که او “از دست او” در کمپین بلیزرز.

“با فکر کردن خارج از جعبه شما را ماندگار علامت در آوردن جدید رای دهندگان به صندوق های رای در سال 2020 است.”

شده است پیش بینی شده است که یانگ را به دست آورید کمتر از 5 درصد از آرا در روز سه شنبه مسابقه – به مراتب کمتر از حداقل 15 درصد مورد نیاز برای دریافت هر گونه نمایندگان.

یانگ را تایید نکرده و هر نامزد باقی مانده بلافاصله پس از او آن را به نام یک روز, اما گفت که حمایت از هر دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور.

یانگ بود و نه تنها به پرتاب در حوله در روز سه شنبه سناتور مایکل بنت کلرادو نیز در پایان پیشنهاد خود را. در ضمن, هاوایی, حزب دموکرات, Tulsi Gabbard است که درآمد برخی از 3 درصد از آرا با توجه به اوایل بینی قول داد برای ماندن در مسابقه حداقل تا کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29.

همچنین در rt.com ‘گناه,,,,, اشتباه,’? CNBC جایگزین اندرو یانگ و Tulsi Gabbard با generic, مرد سفید, سناتور

لگد زدن خود را پر جنب و جوش انتخاباتی در جو روگان پادکست در ماه فوریه سال گذشته یانگ بهترین شناخته شده به عنوان پرشور جهانی درآمد مدافع که دیده اند هر فرد بالغ آمریکایی داده شده 1000 $در هر ماه.

همچنین در rt.com سخت حقیقت به تف کردن: یانگ می گوید حزب دموکرات برای جلوگیری از نگرانی بیش از استیضاح & مقابله با مسائل است که به کمک تهمت انتخاب کنید

یانگ نیز یکی از معدود دموکراتیک نامزدهای حاضر به فروختن مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح حماسه مشاوره همکار خود را دموکرات به تمرکز بر اصلاح سیاست خود را شکست و به جای “نگرانی بیش از استیضاح.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im