رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه نگران” او ممکن است قرارداد coronavirus از وزیر ارتباطات رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که مبتلا به این ویروس در روز پنج شنبه.

رئیس جمهور خار کردن نگرانی ها پس از Bolsonaro دستیار فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای این ویروس در روز پنج شنبه و یک هفته پس از او عکس گرفته شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در رئیس جمهور Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر.

“اجازه دهید آن را در این راه من نیست,” او به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه هنگامی که از او خواسته شد در مورد تماس خود را با آلوده ،

جفت خوردند شام در Mar-a-لاگو در شنبه اما تهمت تاکید کرد که “ما چیزی بسیار غیر معمول است.”

این Bolsonaro دستیار دیده می شد نما در یک عکس با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس و همچنین برزیل تاجر آلوارو Granero همه brandishing “را به برزیل بزرگ دوباره” کلاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس “تا به حال تقریبا هیچ تعامل” با Wajngarten “و نیاز نیست در حال آزمایش در این زمان,” کاخ سفید در یک بیانیه رسمی زیر پايه بلند كن بادي.

Wajngarten مورد آزمایش قرار گرفت در سائو پائولو در روز چهارشنبه و دریافت نتیجه مثبت در روز پنج شنبه پس از نمایش علائم آنفلوانزا. دیگر اعضای هیات برزیلی که بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا نیز تحت نظارت و گفته شده است به گزارش فورا به بیمارستان اگر آنها احساس بیمار.

Bolsonaro خود را نیز آزمایش شده است اما دریافت نکرده نتایج خود را.

همچنین در rt.com “من تا به حال به سرعت حرکت می کند’: مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح می دهد که ممنوعیت سفر بدون مشورت با اتحادیه اروپا می گوید بریتانیا حذف شدند برای کار خوب در coronavirus

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی