“من اعتماد به نفس آنها را بلوک آن’: لیگ برتر می تواند متوقف شود عربستان سعودی-حمایت تصاحب نیوکاسل بیش قتل ردیف – گزارش

لیگ برتر انگلیس گزارش شده است که آماده برای رد پیشنهاد $370 میلیون تصاحب نیوکاسل توسط مقام معظم رهبری کنسرسیوم پس از گوش دادن به یک درخواست تجدید نظر از خدیجه Cengiz این نامزد از قتل مخالف جمال Khashoggi.

اتمام تصاحب که نیوکاسل یکی از ثروتمندترین باشگاه های جهان به نظر می رسد در اواسط ماه مه قبل از ضربه عمده سد هفته گذشته هنگامی که یک سازمان تجارت جهانی گزارش مربوط ادعایی غیر قانونی شبکه تلویزیونی beoutQ به عربستان سعودی وزارت امور خارجه.

در حال حاضر لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد نیز نوشته شده حمایتی نامه پاسخ به خدیجه Cengiz وکیل بود که با او تماس دو بار به اصرار او را به تجدید نظر در تحریم معامله در نور از اتهام قتل و نقض حقوق بشر.

کارشناسی ارشد در ابتدا حاضر به دیدار با Cengiz که به دادگاه تجدید نظر به طرفداران نیوکاسل به مخالفت لرزه تصاحب در نامه سرگشاده ای در توییتر اما در حال حاضر به او گفت نمایندگان که او “بسیار خوب” به علت با توجه به تلگراف.

همچنین در rt.com بر روی سنگ ها: عربستان-بودجه تصاحب نیوکاسل در شک و تردید به سازمان تجارت جهانی گزارش لینک های دولت های خلیج فارس به دزدان دریایی عملیات تلویزیون

Cengiz هشدار داد حامیان و رهبران که عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که fronting تصاحب شده است و به طور مستقیم دخیل در قتل روزنامه نگار Khashoggi توسط سازمان ملل متحد و سازمان سیا خواهد “تا حد زیادی لکه” در لیگ برتر به عنوان بخشی از یک حرکت به “sportswash” یک سری از اتهام حقوق بشر جنایات.

زمانی که چنگیز وکیل مطلع کارشناسی ارشد که “شواهد معتبر” ولیعهد را به اتهام دخالت در Khashoggi قتل خواهد “به وضوح اجازه نمی” گروه خود را از خرید نیوکاسل, کارشناسی ارشد است گفت: باید پاسخ داد: “من به شما اطمینان دهم و مشتری خود را که او نمایندگی می شوند به طور کامل در نظر گرفته شده است.”

همچنین در rt.com ستیز عربستان تصاحب نیوکاسل ‘تایید شده توسط لیگ برتر’ پس از غلبه بر تهدید دولت بلوک بیش از دزدی ردیف

عربستان سعودی همواره رد کرده است که شاهزاده بود و هر گونه دخالت در قتل است اما Cengiz گفته است: “ما به شدت تشویق این گزارش توسعه است.

“آقای کارشناسی ارشد’ پاسخ به من می دهد خوش بینی است که در لیگ برتر انجام خواهد شد درست در اینجا,” او گفت: به نقل از.

“تا زمانی که بن سلمان است که پاسخگو برای نقش خود را در جمال را وحشیانه قتل و سازمانها باید خودداری از انجام هر گونه کسب و کار با او.”

همچنین در rt.com عربستان سعودی در مقابل قطر: پیچ های جدید در نیوکاسل تصاحب نشان می دهد نماد, ورزش, در سازمان ملل,’ جغرافیای سیاسی ایستاده کردن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de