“من یک پیر مرد, رای برای شخص دیگری’: بایدن آخرین gaffes عبارتند از عجیب و غریب فروش زمین به رای دهندگان & سر خاراندن خواسته برای VP

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن عجیب و غریب استراتژی برای برنده شدن بیش از رای دهندگان همچنان به عنوان تصویری از او را سرزنش یکی می رود ویروسی و نظرات اخیر در مورد سن خود را بالا می برد زنگ.

هر چند بایدن در ادامه به نظرسنجی در بالای دموکرات مبارزه برای حزب خود را از نامزدی ریاست جمهوری – چهارشنبه Monmouth University نظرسنجی او را در بالای پشته با 23 درصد در آیووا – معاون سابق رئیس جمهور است ادامه مقابله سبک با رای دهندگان که به چالش کشیده و او نمی تواند به نظر می رسد به ترک ساخت اظهارات عجیب و غریب مانند اخیرا گفت که دو مورد نیاز به صورت بالقوه در حال اجرا همسر.

“یکی قادر است که رئیس جمهور چون من یک پیر پسر” 77 ساله بایدن گفت: جمعیت رای دهندگان در روز سه شنبه در مورد استانداردهای خود را برای یک معاون رئیس جمهور. او سپس تلاش کرد حمایت کردن شوخی با متقاعد کردن هر کس او را در “شکل خوب است.”

“نه جدی میگم. نگاه خدا را شکر من در سلامت بزرگ من کار کردن بدون من جدی, شما می دانید من کار را هر روز صبح. من در شکل خوب,” او گفت:.

بایدن بوده است pandering نه در راه آشکار به تازگی زمانی که بحث خود را بالقوه معاون رئیس جمهور انتخاب شده است. در همین کمپین توقف که در آن او خود را به نام یک “پیر پسر” – او می تواند تبدیل 78 در این سال – بایدن گفت که او “حداقل هشت زن حداقل چهار یا پنج نفر از رنگ” است که او فکر می کند که واجد شرایط هستند به همسر در حال اجرا.

در یکی دیگر از کمپین توقف در آیووا که در آن نامزدها در حال ساخت فشار نهایی خود را برای آینده مقدماتی بایدن گفت که او می خواهم نظر ساخت میشل اوباما خود را معاون رئیس جمهور.

“من مطمئن هستم که می خواهم میشل [اوباما] به معاون رئیس جمهور,” او گفت: پس از اینکه از او خواسته در مورد دادن کنند موقعیت خود را در دولت او. بایدن همچنین گفت که او می خواهم برای تعیین رئیس جمهور سابق باراک اوباما به دیوان عالی کشور اما او فکر نمی کند که سابق خود را در حال اجرا همسر را ،

اضافه کردن به لیست طولانی از gaffes در کمپین بلیزرز ویدیو رفتن ویروسی از بعد از ظهر سه شنبه در آیووا از بایدن گرفتن testy با پتانسیل حامی – اولین بار نیست که اتفاق افتاده است.

رای دهندگان بود سوال بایدن در مورد آب و هوا خود را با سیاست های که بایدن نا امید شدم و به سادگی گفت: “برو رای برای شخص دیگری است.”

“شما در حال رفتن برای رای دادن برای من در اصل مطلب؟” بایدن سپس پرسید که او برخوردی خشن روبرو مرد قفسه سینه.

“من قصد دارم به شما رای می دهند در کل اگر شما درمان من راست” مرد پاسخ داد.

“من نیستم” بایدن گفت.

دو همچنان به استدلال می کنند که بایدن را کارکنان سعی کنید به حرکت با انسان همراه است.

در این ویدئو می یابد بایدن که به نام “بی ادب, حرکت تند و سریع” برای خود ساینده سبک با رای دهندگان.

“SHOCKER: @JoeBiden است, بی ادب, حرکت تند و سریع است که می خواهد شما را به رای دادن برای کسی دیگری” ‘توجیه” بازیگر Nick Searcy توییتی.

“بایدن در پاسخ به فشار دادن رای دهندگان او را به معنای واقعی کلمه هر چیزی است” برو رای برای شخص دیگری پس از آن!’ helluva استاندارد به مجموعه” توییتی نویسنده کاترین کروگر.

“پاتولوژیک. بایدن نگه می دارد فوق العاده پیچیده و handsy با رای دهندگان که از او بخواهید معقول سوالات سپس می گوید آنها را به رای دادن به شخص دیگری. انجام می شود. شما آن را کردم جو” اضافه شده بازیگر و نویسنده بیل کوربت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی