ایلینوی می رود coronavirus مستند روز پس از برگزاری “خوب & safe’ دموکراتیک مقدماتی

داشتن اصرار بر برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی روز زودتر ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر در حال حاضر قرار داده شده دولت در “پناهگاه در محل” رژیم بیش از Covid-19 گیر زیر کالیفرنیا و نیویورک.

اندازه گیری را به اثر در چهار شنبه 21 مارس است. همه غیر ضروری کسب و کار – و نه از جمله بیمارستان و پزشکان و دفاتر و فروشگاه های مواد غذایی – در حال بسته شود به طور نامحدود پریتزکر اعلام کرد پس از مشورت با کارشناسان است.

برای جلوگیری از از دست دادن ده ها هزار نفر از زندگی ما باید سفارش فوری پناهگاه در محل.

پریتزکر بستری دولت ندارد “منابع و ظرفیت و یا تمایل به پلیس هر فرد رفتار” پس از اجرای این دستور پایین خواهد آمد به “Illinoisans به اعضای جوامع و شهروندان خوب,” او گفت: شیکاگو تریبون.

ایالت اندازه گیری به شرح زیر منظور از شهردار شیکاگو لری Lightfoot به شهرستان اعلام کرد که “در حال حاضر زمان برای اقدامات نصفه و نیمه” بلکه این است که “نه یک مستند یا رزمی قانون است.”

همچنین در rt.com ‘نیویورک در مکث’: فرماندار ممنوعیت تجمعات از هر اندازه و دستورات غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه

فقط سه روز قبل از این دولت حاضر به انصراف از به تعویق انداختن و یا فعال کردن پست الکترونیکی-در رای گیری در حزب دموکرات به ریاست جمهوری اولیه.

“من احساس خوبی در مورد این تصمیم به رفتن انتخابات در فردا,” پریتزکر گفت: بعد از ظهر دوشنبه.

ما اعتقاد داریم آن را امن است. ما قطعا مشورت کارشناسان و ما فکر می کنیم که انتخابات را فقط خوب است.

با بسیاری از نظرسنجی کارگران نشان داده نمی شود به دلیل ترس از سرایت و متعدد در حوزه های رأی گیری بسته رای گیری درگیر جمعیت زیادی خوشه با هم برای چند ساعت – شرایط ایده آل برای پخش coronavirus.

اولیه بود که اکثریت انجام, ایجاد علاقه در, جو بایدن (924,771 رای 59 درصد) نتیجه ان پریتزکر و کارشناسان به نظر می رسد به طور ناگهانی تغییر ذهن خود را.

از جمعه ایلینوی تا به حال 585 ثبت نام Covid-19 موارد با پنج مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im