یک ویدیو در معرض شدید ديدگاه دیگری کارمند از برنی ساندرز کمپین برخی از سوال که آیا وجود یک موضوع در حال رشد در داخل ورمونت سناتور صفوف.

یک ویدیو منتشر شده در روز سه شنبه توسط پروژه Veritas نشان می دهد یک مرد شناخته شده به عنوان مارتین Weissgerber یک پرداخت می شود زمینه سازمان ساندرز انتخابات ریاست جمهوری در کارولینای جنوبی fantasizing در مورد ارسال جمهوریخواهان به “اردوگاه های بازآموزی” و ساندرز انحلال مجلس سنا و مجلس نمایندگان باید او تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

“آیا ما فقط بس — آیا ما فقط انحلال سنا, مجلس نمایندگان قضایی شعبه و باید کسی مثل برنی ساندرز و یک کابینه از مردم را در تمام تصمیم گیری ها بر اساس آب و هوا? منظورم این است که من جدی” این کارمند می گوید: هنگامی که صحبت کردن در مورد چگونه ساندرز می تواند مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان رئیس جمهور.

او همچنین می گوید: “جمهوری خواهان مانند میچ مک کانل و لیندزی گراهام فرستاده شده به “اردوگاه های بازآموزی.”

“چه خواهد شد کمک به زمانی است که ما ارسال تمام جمهوری خواهان به اردوگاه های بازآموزی,” او می گوید. “شما می توانید تصور میچ مک کانل? لیندزی گراهام?”

در نقطه دیگر را در, دوربین مخفی, فیلم, کارمند می گوید او آماده برای یک انقلاب است که نیاز به مقاومت مسلحانه و حتی تماس به“گیوتین غنی است.” او توضیح است که ساندرز می کند به اشتراک گذاری نظرات خود را که بیشتر به سمت چپ.

با این حال دوم ساندرز کارمند به دوربین spouting افراطی ایده — برای اولین بار گفت: “شهرستانها خواهد سوزاند” اگر برنی از دست می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب — نخبگان محافظه کار هستند سوال که آیا وجود یک موضوع در صفوف سناتور ورمونت که او نیاز به آدرس.

همچنین در rt.com ‘شهرستانها خواهد سوزاند!’ اگر ساندرز از دست می دهد چگونه بسیاری از برنی Bros سرگرم خواهد رادیکال توهمات?

“یکی دیگر از برنی ساندرز کارمند گرفتار شده است در دوربین گفت: او می خواهم با کمال میل به استفاده از خشونت را بیش از دولت ما و کشتن مردم برای سوسیالیسم. اجازه دهید من حدس می زنم این نیست واقعی سوسیالیسم ” یا…حتی اگر این است که چگونه آن را همیشه می رسد؟” بازیگر و صریح محافظه کار Mindy Robinson توییتی.

خبرنگار اندی Ngo در زمان نگاهی به کارمند صفحات رسانه های اجتماعی و در بر داشت که او زندگی می کند آنچه به نظر می رسد کاملا یک شیوه زندگی لوکس و همچنین یک رپر در ساوندکلاود که می رود به نام پادشاه دیوانه.

این کارمند بعد از انجام کل مستند از رسانه های اجتماعی از جمله حذف حساب توییتر خود را.

ساندرز و مبارزات انتخاباتی خود را نه اظهار نظر در هر یک از فیلم ها.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی