‘من به شما نشان می دهد جهان چگونه قوی هستم’: Pulev تایید معامله به صورت آنتونی جاشوا در لندن عنوان قهرمانی جهان مبارزه

بلغارستان کوبرات Pulev روبرو خواهد شد آنتونی جاشوا برای انگلیسی, جنگنده WBA, IBF و WBO سنگین وزن عنوان در لندن تاتنهام ورزشگاه در ژوئن 20.

Pulev, 38, اجباری IBF چلنجر و تنظیم شده است برای دیدار با جاشوا با وجود سر و صدا در میان طرفداران بوکس برای لندن به بعد چهره تازه تاج گذاری WBC پادشاه تایسون خشم.

به جای آن Pulev خواهد بود که بعدی برای جاشوا که به دست آورد خود را عنوان ضرب و شتم توسط اندی رویز جونیور از طریق اتفاق آراء تصمیم گیری در عربستان سعودی در ماه دسامبر.

“من خوشحال هستم که این فرصت را به جهان نشان می دهد که چگونه قوی من واقعا هستم” Pulev نوشت: در Facebook صفحه در روز دوشنبه.

جاشوا, 30, همچنین اشاره کرد در یک معامله انجام می شود به عنوان او در زمان به رسانه های اجتماعی.

هر دو Pulev و جاشوا باید فقط یک دست دادن سوابق خود را.

جاشوا آمد در شوک شکست به مکزیک-آمریکا جنگنده رویز در نیویورک در ماه ژوئن که او از avenged در حالی که Pulev تنها لکه دار کردن در 29 حملات یک ضربه فنی شکست به طرف Wladimir Klitschoko در سال 2014.

بلغاری, شناخته شده به عنوان ‘کبرا’, خواستگارى کرده است بحث برای رفتار خود در خارج از حلقه در حال تعلیق به زور بوسیدن خبرنگار جنیفر Ravalo در یک پست-مبارزه مصاحبه در ماه مارس 2019.

همچنین در rt.com بلغاری بوکسور کوبرات Pulev دوباره پس از بان کی مون برای به زور بوسیدن خبرنگار

جاشوا و Pulev شد برنامه ریزی برای دیدار در کاردیف, ولز در سال 2017 اما بلغاری بود مجبور به خروج با یک آسیب دیدگی شانه.

Pulev در آخرین اقدام در ماه نوامبر هنگامی که شکست خورده امریکا Rydell بوکر از طریق تصمیم به اتفاق آرا در کالیفرنیا است.

در جای دیگر, سابق WBC قهرمان دئوتای وایلدر تایید کرده است او را فعال مسابقه برگشت بند به صورت تایسون خشم برای بار سوم پس از بریت او را متوقف کرد و در دور هفتم از فوریه عنوان مبارزه در لاس وگاس.

همچنین در rt.com “من دوباره طلوع خواهد کرد’: دئوتای وایلدر پاکستان برای بازگشت و ادعای خود عنوان زیر تایسون خشم شکست (تصویری)

که راجع است به احتمال زیاد در تابستان اگر چه بسیاری از ناظران خواهد بود نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور برای خشم و جاشوا به ظهور با پیروزی مربوطه دعوا به راه اندازی یک بمب دارای قدرت تخریبی ‘نبرد بریتانیا’ وحدت نهایی مسابقات بین جفت یا بعد از این سال و یا در شروع 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im