رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte هشدار داده است که کسانی که در نقض قرنطينه در میان Covid-19 بحران می تواند باد مرده سفارش نیروهای امنیتی به آتش بر خشونت ‘مشکل’ به عنوان کشور جنگ شیوع.

استارک هشدار آمد و طی یک برنامه ریزی تلویزیونی نشانی در شب چهارشنبه که در آن Duterte گفت: پلیس و نظامی به اتخاذ یک دستکش-رویکرد برای متخلفان از مستند اقدامات در Luzon – کشور بزرگترین و پرجمعیت ترین جزیره – اعمال ماه گذشته برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“من دریغ خواهد شد. من دستورات را به پلیس و ارتش و همچنین [مناطق] که در صورت وجود مشکل و یا وضعیت ناشی میشود که مردم مبارزه و زندگی خود را در خط ساقه آنها را مرده” رئیس جمهور گفت:.

آیا شما را در درک ؟ مرده است. به جای ایجاد مشکل من ارسال شما را به قبر است.

همچنین در rt.com 3 نیروی دریایی ایالات متحده نیروهای نظامی در هیئت مدیره هواپیما حامل در فیلیپین تست مثبت برای coronavirus در اولین مورد اعزام کشتی

Duterte به آدرس خود را تنها چند ساعت پس از 21 ساکنان در کزون سیتی – بسیاری از آنها کم درآمد کارخانه ساخت و ساز و کارگران قادر به کار در طول مستند – برای بازداشت شدند و اعتراض بدون مجوز. این بازداشتها را محکوم کرد توسط کار گروه همبستگی کارگران فیلیپینی (BMP) که castigated دولت برای هدف قرار دادن مردم فقیر درخواست کمک در طول بحران.

رئیس جمهور پرسید: کسانی که نیاز به کمک به بیمار ترغیب آنها به “فقط منتظر تحویل, حتی اگر آن را به آن وارد خواهد شد و شما نمی خواهد گرسنه” اما شهروندان هشدار داد “نه ارعاب دولت است. آیا چالش دولت است. شما قطعا از دست بدهند.”

فراگیر مستند سفارش قرار داده شده Luzon کل جمعیت از 57 میلیون دلار به “افزایش جامعه قرنطینه” محدود کردن حرکت در اطراف جزیره برای خرید غذا و دارو و دیگر اقلام ضروری و بستن همه اما حیاتی صنایع.

فیلیپین تایید کرده است بیش از 2,300 موارد Covid-19 و شمارش برخی از 96 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی اما مشاهده شده است که با توجه به کم بودن تعداد آزمون اداره وجود دارد و احتمال دارد تعداد بیشتری از عفونت اما گفت که از آن انتظار می رود نمایش به “افزایش قابل ملاحظه ای در روزهای آینده.”

همچنین در rt.com آمریکا غنی کار از خانه و ناله در حالی که فقیر از دست دادن شغل و یا در معرض coronavirus – نظرسنجی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی