“من بازگشت به دفاع از عنوان در پاییز,’ پاکستان Khabib به عنوان UFC قهرمان می گوید آموزشی کمک می کند تا به ذهن پدر سلامت نبرد

Khabib Nurmagomedov می گوید: ادامه آموزش های شدید کمک کرده است را به ذهن خود را خاموش پدرش Abdulmanap سلامت نبرد به عنوان سبک وزن UFC پادشاه قول داد به بازگشت در تابستان به دفاع از عنوان خود.

صحبت کردن در تلویزیون دولتی Khabib تایید کرد که 57 سال از پدر باقی مانده است در یک بیماری جدی مسکو در یک بیمارستان پس از درد و رنج عوارض قلبی ناشی از یک Covid-19 عفونت است.

ادامه مطلب: “من خود را نگه دارید دست و بپرسید اگر او به رسمیت می شناسد من’: Khabib اروپا و آمریکا دشوار recovery’ به صورت پدر Abdulmanap پس از Covid-19 سکته مغزی

با وجود ترس بیش از پدرش بهداشت Khabib می گوید او را حفظ کرده است و خود را در نظام آموزشی گفت: آن چه Nurmagomedov Sr می خواهید کمک می کند و حتی افزایش یک لبخند در طول بازدیدکننده داشته است بیمارستان.

“من آموزش هر روز آماده زیرا من می دانم که پدر من می خواهم من را به ماندن در شکل و نه توقف آموزش از آنجا که از او” Khabib گفت.

“زمانی که من دیدن او من همیشه به او بگویید” من در آموزش هر صبح و شب من در شکل و خوب است و من یک لبخند به نظر می رسد در چهره اش.

همچنین در rt.com Abdulmanap Nurmagomedov ‘باز می شود چشم ها صحبت می کند به Khabib’ در دوران بهبودی از Covid-19 سکته مغزی می گوید: مدیر

“آموزش من کمک می کند تا خلاص شدن از شر استرس را در ذهن من همه چیز است.

“چه هستم من آموزش ، من آموزش دیده تمام زندگی من است. به عنوان پدر من همیشه می گفت: “همیشه وجود دارد یک عرصه به خوبی آماده اسب به انجام’.

“بنابراین من فکر می کنم من بازگشت در تابستان برای دفاع از عنوان من.”

Khabib است که به طور گسترده ای انتظار می رود به بازگشت به بعد از این سال به دفاع از عنوان خود در برابر موقت قهرمان جاستین Gaethje, که را شکست داد و تونی فرگوسن در مرحله نهایی مسابقات در UFC 249 به کسب یک شات در شکست نخورده Dagestani.

همچنین در rt.com “ما باید آینده نگر ماه’: Khabib مدیر نام های بالقوه مبارزه بعدی تاریخ و حریف

صحبت در مورد کوروناویروس وضعیت در Dagestani میهن که تا به حال شده است به خصوص شدید Khabib گفت: بدترین حداقل پشت سر آنها.

“اوج است و پشت سر ما من تحت تاثیر اوج خودم پدرم بیمار است بسیاری از بستگان من بد شد برخی از آنها دیگر با ما.

“البته این وضعیت تثبیت شده است, آن را بسیار بهتر است.

“اما یک ماه پیش از آن بود وضعیت واقعا دشوار است, نه فقط برای داغستان اما برای جهان و… ما آماده نیست برای آن است.”

همچنین در rt.com ‘گوش دادن به پزشکان: Khabib Nurmagomedov مسائل در سراسر کشور درخواست به عنوان coronavirus حملات خود درون دایره (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net