“من گوش دادن به کارشناسان’: LeBron James کند coronavirus U-نوبه خود پس از تعهد به بازی در عرصه خالی (تصویری)

لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James می گوید که او به دنبال مشاوره از coronavirus کارشناسان پس قبلا تعهد او نمی تواند مطلوب به این ایده از بازی NBA بازی در داخل عرصه خالی.

این می آید که نگرانی های ورزشی وسایل در آمریکا می تواند به دنبال کت و شلوار از برخی از کشورهای اروپایی ممنوع کردن طرفداران از حضور در رویدادهای زندگی می کنند و یا هر مقیاس بزرگ تجمعات عمومی به عنوان تلاش برای کاهش گسترش Covid-19 ادامه خواهد داد.

جیمز اظهار داشت: چند روز پیش که او “ain’t بازی” در عرصه خالی است و به همین دلیل او نقش ورزش برای طرفداران.

اما به عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با حال وخیم تر شدن بحران بهداشت عمومی به نظر می رسد به عنوان اینکه سه بار قهرمان NBA موضع تغییر کرده است.

همچنین در rt.com ‘I ain’t بازی’: LeBron James وزن در بر بازی در خالی کردن عرصه با توجه به virus بحران – NBA نخواهد بود پاسخ

من تا به حال هیچ ایده که آن را در واقع یک گفتگو در پشت درهای بسته در مورد ویروس خاص” جیمز گفت: به رسانه ها پس از لیکرز تمرین در روز سه شنبه.

بدیهی است که من می تواند بسیار نا امید داشتن طرفداران به خاطر این که من بازی کنید. من این بازی برای من بازی برای طرفداران من.

در همان زمان شما عاشق گوش دادن به مردم که پیگیری آنچه در جریان است … و اگر آنها احساس می کنید مانند آن را بهترین برای ایمنی از بازیکنان ایمنی از حق رای دادن و ایمنی از لیگ برتر به دستور که پس از آن همه ما به آن گوش دهید.”

NBA است که به بحث در مورد پتانسیل برگزاری بازی در پشت درهای بسته با صاحبان تیم در روز چهارشنبه و به دنبال کت و شلوار از برخی از اقدامات انجام گرفته در ورزش های مختلف در سراسر اروپا و آسیا است.

ایتالیایی فوتبال لیگ سری آ است به حالت تعلیق در همه بازی ها تا پایان فصل با توجه به ایتالیا که یکی از آسیب دیده ترین مناطق خارج از شیوع اولیه Covid-19 در چین است.

این امر می تواند بسیار مایه تاسف است برای ما, بازی,” مربی لیکرز Frank Vogel گفت: از پتانسیل اقدامات ایمنی گرفته. “فقط بیشتر از یک وضعیت دشوار است و انجام کار درست است. اگر آن را درست انجام دهید به دلیل وجود یک نیاز برای مهار و سپس ما را درک کنید. ما آن را دریافت کنید و ما شما را به بهترین از آن.”

در اوایل این هفته NBA لیگ NHL و MLB منتشر شد بیانیه مشترک که در آن آنها گفت: آنها محدود کردن دسترسی به خبرنگاران و رسانه ها در پشت صحنه و یا در اتاق قفل تنظیمات.

همچنین در rt.com پاری سن ژرمن ستاره Kylian Mbappe تست شده برای coronavirus پس از از دست رفته آموزش

ما را اصلی ترین چیزی که اصلی ترین چیزی که” جیمز ادامه داد. “بدیهی است که ما در حال رفتن به گوش دادن به هر پروتکل در جریان است با این موضوع است. بدیهی است که ما مردم طبقه بالا که قادر به انجام آنچه که بهترین است برای حق رای دادن.

هنگامی که ما این بازی ها ما حفظ تمرکز ما. ما تا به حال بسیاری از چیزهایی که اتفاق خوب و بد با ما فصل است. آن را قرار داده و ما را در موقعیت که در آن ما تا به حال به فکر کردن در مورد این بازی و انجام چیزهای دیگر نیز هست. با این موضوع خاص, من فکر می کنم ما آن را اداره خواهد کرد. ما حق آن را اداره خواهد کرد و مطمئن خواهند شد که ما همچنان به انجام آنچه که ما انجام داده ایم و فقط حرکت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im