بیمار احساس: NBA ستاره که تست مثبت برای coronavirus ‘ممکن است ببخش’ کسیکه شوخی زننده کند هم تیمی بود که بسکتبال را بیمار صفر’

رودی Gobert یوتا جاز مرکز که شوخی به عمد از دست زدن به میکروفون و سطوح نتیجه معکوس هنگامی که او مبتلا به کروناویروس بنا به گزارش ها ممکن است قادر به ساختن پل با شخص مبتلا به داناون میچل.

در یک سرنوشت ساز, کلیپ, تماشا, توسط میلیون ها نفر Gobert باعث داد و بیداد با نمایشی دست زدن به میز و تجهیزات ضبط زیر یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 10, دو روز قبل از او آزمایش مثبت برای coronavirus در تشخیص به خود جلب کرد که تمسخر از مخاطبان را شوکه کرد در اطفال به روش دستورالعمل های ایمنی.

زمانی که سرنوشت اعتصاب به عقب ؟ NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن که مسخره coronavirus نگرانی آزمایش مثبت (تصویری)

NBA فصل متوقف شد به عنوان یک نتیجه از Gobert تبدیل شدن به اولین بازیکن برای تست مثبت تنها برای آن تایید می شود که میچل است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یوتا جاز را بازیکن کلیدی در کنار Gobert بود همچنین قرارداد این ویروس صدور بیانیه ای که به نظر می رسد همه بیشتر اشاره کرد و در نور خود را طولانی خشم.

“امیدوارم مردم را می توانید در ادامه به آموزش خود را و می دانم که آنها نیاز به رفتار مسئولانه هر دو برای سلامت خود و برای خوب بودن از کسانی که در اطراف آنها” میچل هشدار داد در آن زمان بعد از اعتراف در یک ABC مصاحبه که آن را در زمان او “در حالی که برای خنک کردن” با Gobert.

همچنین در rt.com NBA نمی خواهد مجازات coronavirus-ضربه بازیکن Gobert پس از تصویری از او به عمد پاک کردن دست در میکروفون جرقه خشم – گزارش

اما یک منبع در داخل در حال حاضر ادعا کرد که Mitchell همچنان تمایلی به بخشش Gobert, confiding به ورزشی که خود را در یک بار رابطه نزدیک “به نظر نمی رسد نجات.”

در حالی که از شرمندگی فرانسوی است که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آوردن مجدد او حس بویایی به عنوان یک نتیجه از بیماری Mitchell شده است بارها و بارها هشدار عمومی به نمایشگاه عدم درک که منجر به هم تیمی اش شوخی در مورد گسترش عفونت است.

“من آنچه او گفت و من شنیدم آنچه که او گفت:” میچل guardedly در پاسخ پرسید که ABC برای احساسات خود را در مورد Gobert اضافه کرد با امداد: “من خوشحالم که او انجام باشه. من خوشحالم که من به خوبی انجام می دهند.”

Gobert برخاستیم و نادیده جزوه و ارائه دادن بسیار مهم سلامت راهنمایی در اطراف این ویروس که تا به حال داده شده به بازیکنان در روز قبل از کنفرانس مطبوعاتی خود شیرین کاری.

سرود ملی شده بود سونگ قبل از یوتا جاز را پس از آن بازی در شهر اوکلاهما تندر زمانی که هر دو مجموعه ای از بازیکنان دستور داده شد به اتاق های قفل برای آزمایش که نشان میچل نیز آلوده و منجر به اجرا توده قرنطینه.

“ما همه نوع از نشستن در یک دایره گرفتن سواب ما بینی و هر مرد هنگامی که آنها به پایان رسید بود مثل اشک چشم, زیرا این درست است که احساس” گفت: تیمی جو Ingles.

همچنین در rt.com بسکتبال در ballrooms? خالی کازینو در لاس وگاس ‘به معنای واقعی کلمه’ برگزاری حلقه رویاها به عنوان NBA در نظر برگشتی در سایت تک قرنطینه

پس از لغو بازی دو بازیکن کلیدی بود به خانه پرواز در هواپیمای شخصی – و آنها فکر نمی شود به عقب در شرایط خوب و در عین حال.

“من واقعا خوشحال می شود صادق است که آن را فقط — من نفرت را به می گویند فقط دو نفر از ما اما نه با کل [سفر] حزب” گفت: Mitchell.

“در پایان روز نه او و نه من فرزندان در خانه. من می دانم که من هم تیمی است که فرزندان برخی از کارکنان است که کودکان در خانه, بنابراین من خوشحالم که ما توانستیم به نوعی حاوی آن را به عنوان آنجا که ممکن است.”

همچنین در rt.com ‘درخواست دولت سابق سلتیکز استار ادعا می کند NBA فصل می تواند رزومه در طبقه بندی US Air Force سایت منطقه 51

هنگامی که طرفداران در رسانههای اجتماعی خواسته Ingles که آیا تیم ملی عصبانی بودند با Gobert استرالیا خندید و عنوان هر دشمنی و گفت: “P*ssed من نمی توانم به خانه خود را برای یک وعده غذایی رایگان در حال حاضر! او یک آشپز بزرگ است!”

ورزشی پیشنهاد کرد که زمان می تواند یک شفا دهنده در حالی که NBA است اما به طور نامحدود به حالت تعلیق در گزارش که Ingles شد “اعتماد به نفس” هر گونه تنش می تواند به غلبه بر باید فصل رزومه.

“من شنیده ام داناون پاسخ و یا هر آنچه در آن بود,” او اضافه شده است. “بخشی از آن است در داناون و رودی به مرتب کردن اگر او را نا امید با او و یا هر چیز دیگری.”

همچنین در rt.com نگه داشتن توپ: NBA آدم نقره ای می گوید: هیچ تصمیم گیری خواهد شد در فصل بازگشت تا در حداقل ممکن است

میچل است که به وضوح هنوز هم متزلزل خود تجربه فقدان علائم که منجر Gobert ناخواسته به گسترش ویروس.

“من فکر می کنم که ترسناک ترین بخش…شما ممکن است به نظر می رسد خوب,” او گفت:. “من می توانم راه رفتن در خیابان اگر آن نبود دانش عمومی بود که من بیمار – شما نمی آن را می دانم.

“شما ممکن است به نظر می رسد خوب خوب بود و شما هیچ وقت نمی دانید که شما ممکن است صحبت کردن که آنها در حال رفتن به خانه.”

Gobert اهدا $500,000 نسبت به تلاش برای کمک به بهداشت و درمان کارگران و بیکاران زیر اولیه خود را در پیام های تصویری ارائه ندامت برای اقدامات خود را.

همچنین در rt.com رفتن ویروسی: از بازی صفر’ به ‘جنایتکار’ لیورپول بازی پنج عظیم رویدادهای ورزشی است که می تواند به گسترش coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im