“من شکستن فک او مانند عثمان’: WWE champ درو مک اینتایر در پاسخ به Colby کاوینگتن را callout با خنک کننده پیام (تصویری)

سبک وزن UFC مدعی Colby, Covington, آخرین کلامی چالش مواجه شده است با hard-nosed پاسخ به عنوان WWE champion درو مک اینتایر پذیرفته UFC ستاره را برای یک مبارزه است.

صحبت کردن با SiriusXM را گران باز رادیویی در ماه گذشته Covington صادر چالش اسکاتلندی WWE champ مک اینتایر گفت: WWE خواهد خجالتی و دور از matchup به دلیل آن خواهد بود “بیش از حد خطرناک است.”

همچنین در rt.com ‘او آنچه را که او سزاوار’: Jorge Masvidal می گوید او می خواست برای شکستن Colby کاوینگتن فک اما Kamaru عثمان وجود دارد اول (تصویری)

“من نه به دنبال انتخاب کنید بر کسی که کوچکتر از من و بچه ها ؟ بیایید صادق باشیم. WWE ممکن است بخواهید این به دلیل خشونت و آن را بیش از حد خطرناک است,” او گفت:.

“آخرین باری که من چک ؟ مردم عاشق خطر و خشونت بنابراین اجازه دهید آن را به آنها بدهد. چون من خودم با بیان با گفتن این که من می خواهم برای رفتن به WWE به گریبان است.

“اما آن را برای تلفن های موبایل مانند درو مک اینتایر خود را ابراز مانند او می خواهد به مبارزه با. اگر WWE نمی خواهند به تحریم این ؟ من پیشنهاد می کنم ما می توانیم آن را در یک “هیچ تحریم’ کشور است.

“شاید ما آن را در انگلستان ؟ شاید ما آن را در عربستان سعودی وجود دارد ؟ اما من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک مبارزه بین من و درو مک اینتایر می دانید ؟ دیوید در مقابل جالوت.”

همچنین در rt.com MMA motormouth کاوینگتن طول می کشد ضربه تند وشدید زدن در UFC بیش از coronavirus cancelations: ‘مبارزه را خطرناک تر از کمی آنفولانزا”

اما به جای به سادگی مسخره کاوینگتن برای او عجیب و غریب callout, WWE ستاره McIntyre این چالش را پذیرفت, گفتن, ESPN “مشکل این است که او به من به چالش کشید. و من می خواهم این واقعیت است که او با هدف بالا است.

“من در این مورد صحبت در رادیو نشان می دهد در هفته گذشته, من حدس می زنم او در نشان می دهد. او به من گفت که شما می دانید, ‘شاید WWE نمی خواهد تحریم بازی اما من مبارزه درو مک اینتایر.’

“و من در مورد آن فکر می کنم مثل این: One OK اگر ما در حال انجام آن WWE. در WWE, من می تواند ضرب و شتم Brock Lesnar در پنج دقیقه در رویداد اصلی رسلمنیا. چگونه خواهد او را در MMA مبارزه با براک Lesnar? احتمالا خیلی خوب نیست.

“اگر او می خواهد این unsanctioned مبارزه در خارج از WWE, من حاضر به مبارزه با او در یک نوار و یا چیزی است.”

با وجود کاوینگتن توانایی ها به عنوان یک مبارز حرفه ای او واگذار خواهد نزدیک به 100 پوند وزن برابر اسکاتلند نیروگاه McIntyre, که گفت که او خوشحال به صورت UFC ستاره واقعی fistfight به جای یک WWE-تحریم مطابقت.

همچنین در rt.com ‘مرد’ است که با داشتن یک نوزاد: WWE champion بکی لینچ اعلام کرد او باردار به عنوان او japanese, ژاپنی, پرستار خام زنان عنوان (تصویری)

“وجود دارد یک دلیل وجود وزن های مختلف کلاس های” او توضیح داد.

“من در حدود 100 پوند سنگین تر از پسر من پا بلندتر از مرد است.

“من مایل به واقعی مبارزه با او را اگر او می خواهد یک unsanctioned مبارزه است. آن را قرار داده و بیشتر بر روی محصول — کاملا خوشحال با من.

“من شما را به سر و صدا سر خود را در, من او را بسته است. من شکستن فک او مانند (UFC قهرمان سبک وزن Kamaru) عثمان بود و پس از آن بیشتر مردم (را) watch WWE.

“پس Colby من با شما مىجنگند همسر. هیچ عنوان ضربه هر چند که متعلق به ستاره های بزرگ WWE.”

همچنین در rt.com مصاحبه, ESPN, میزبان, fitness freak: دیدار WWE را تهدید سه گانه Charly کاروسو (عکس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de