‘من به شما ضرب و شتم الاغ خود را!’ پل فعالان تهدید تهمت حامیان در تولسا به عنوان پلیس آتش فلفل توپ در اعتراض (فیلم)

پلیس با استفاده از سلاح های غیر کشنده برای متفرق کردن جمعیت معترضان در Tulsa, اوکلاهما, که در آن ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود یک رویداد کمپین. پل فعالان در ضمن تهدید و تهمت حامیان با خشونت است.

فعالان مرکز شهر در طول و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی. هر چند این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز پلیس گاهی اوقات اخراج فلفل توپ برای کنترل جمعیت است.

با صدای بلند استدلال را شکست بین زندگی توجه فعالان و تهمت حامیان. برخی از معترضان را تهدید به “ضرب و شتم” مخالفان خود را و به آنها گفت که “از بین برود.”

وجود دارد هیچ اصلی را لغو کردند اما پلیس گفت: این برخورد بودند “اکثریت” صلح آمیز است.

یک زن دستگیر شد در برنامه زنده تلویزیونی در تلاش برای “تجاوز” در عرصه ای که در آن تهمت و تجمع برگزار شد. او با پوشیدن یک تی شرت با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” و ادعا کرد که یک بلیط برای این رویداد.

این رویداد تهمت اولین کمپین تجمع پس از مارس. او در مورد نیاز به بازگرداندن نظم و قانون پس از شورش و غارت در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی برانگیخته توسط مرگ و میر مردان سیاه جورج فلوید و Rayshard بروکس در طول جداگانه botched دستگیری تلاش توسط افسر پلیس سفید.

رئیس جمهور در ابتدا برنامه ریزی شده برای برگزاری تجمع در روز جمعه اما نقل مکان کرد و آن را به روز شنبه پس از دریافت انتقاد است که این رویداد همزمان با Juneteenth تعطیلات جشن پایان برده داری در ایالات متحده است.

همچنین در rt.com ‘آنها نفرت امریکا’: پل معترضان کسب تمسخر برای تخریب رئیس جمهور گرانت و ملی سرود ترانه سرا مجسمه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de