Ilhan عمر طول می کشد تا گرما پس از پشتوانه تماس به انحلال مینیاپولیس پلیس و جایگزینی با “غیر خشونت آمیز” جایگزین

مینه سوتا دموکرات Ilhan عمر اتحاد پیوست یک تماس در حال رشد به انحلال مینیاپولیس نیروی پلیس این استدلال آن است که “فراتر از اصلاحات” بعد از کشتن جورج فلوید. منتقدان pilloried این پیشنهاد به عنوان خطرناک و “نادان.”

این نماینده کنگره در زمان به توییتر در روز جمعه به حمایت یک op-ed به قلم یک مینیاپولیس عضو شورای که خواست انحلال پلیس و “شروع تازه” پس از سالها شکست خورده تلاش در اصلاحات. چنین پیشرفت غیر ممکن است تحت یک “سیستم فاسد است” عمر گفت.

در op-ed, عضو شورای استیو فلچر پیشنهاد جایگزین “شهر پاسخ” که “نمی توسل به سرعت به اسپری فلفل,” می “حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند” – با اشاره به فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس تحت سوء ظن با استفاده از یک لایحه تقلبی.

همچنین در rt.com انحلال پلیس ؟ مینیاپولیس شورای شهر در واقع با توجه به مشاوره افراد مشهور

در حالی که این ایده به نظر می رسد برای به دست آوردن برخی از کشش در دولت و شهرداری و با تعدادی از اعضای شورای شهر ابراز تصویب شهروندان بودند تا حد زیادی وحشت در پیشنهاد و اصرار این امر به نوبه خود مینیاپولیس به سوختن خراب کردن و اجازه می دهد جرم و جنایت به اجرا شایع است.

دیگر منتقدان توافق با هدف کلی: یک بخشی در اما گفت: اصل اصلاحات هرگز سعی شده است با این استدلال که تلاش های جدی باید قبل از توسل به فلچر رویکرد رادیکال تر.

برخی از مخالفان محافظه کار دیدم عمر را برای حمایت از این طرح به عنوان یک مزیت به خود سیاسی و اقبال با یک درخواست او را به “لطفا نگه داشتن شعار این” باور موقعیت را خراب Omar شانس در آینده کنگره نژاد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de