Ikea اعلام کرده است که آن را تعطیل آن کاونتری در مرکز شهر فروشگاه این تابستان در آن بزرگ بسته انگلستان خروجی.

سوئد تخت بسته مبلمان غول گفت: این فروشگاه تا به حال ساخته شده “سازگار ضرر و زیان” پس از افتتاح آن در سال 2007 با مردم کمتر از آن بازدید از انتظار است.

آن گفت: این امر می تواند مشاوره 352 کارگران آسیب دیده و سعی خواهد کرد برای پیدا کردن شغل آنها را در فروشگاه های دیگر.

این Usdaw اتحادیه گفت: آن را “ویرانگر اخبار” برای کارکنان.

Ikea که 22 فروشگاه در بریتانیا گفت که آن را همچنان متعهد به رشد در انگلستان است.

آن گفت: کاونتری سایت که هزینه آن £35m شده بود ساخته شده است در مرکز شهر به عنوان یکی از اولین نمونه از تست یک فرمت جدید برای دیدار با مشتریان نیازهای در حال تغییر.

‘تغییر رفتار مشتری’

“با این حال با توجه به موقعیت و اندازه از زمین های موجود در فروشگاه ساخته شده بود بیش از هفت سطح که منجر به یک تاثیر قابل توجهی در هزینه های عملیاتی از فروشگاه و خرید تجربه برای مشتریان” شرکت اضافه شده است.

“علاوه بر این تغییر رفتار مشتریان در منطقه که ترجیح می دهند به فروشگاه در پارک های خرده فروشی آنلاین و منجر به تعداد بازدید کننده بودن قابل ملاحظه ای پایین تر از انتظار می رود و در ادامه به کاهش طول زمان است.”

پس از بسته شدن مشتریان را مجبور به سفر به بیرمنگام, ناتینگهام یا میلتون کینز خود را برای پیدا کردن نزدیکترین شعبه Ikea.

مردم محلی بوده است در واکنش به این حرکت در رسانه های اجتماعی.

دیو Gill ملی افسر برای Usdaw اتحادیه گفت: “اولویت های ما هستند به دنبال نقل و انتقال فرصت های به حداقل رساندن افزونگی اجباری و امن بهترین معامله را ما می توانیم برای اعضای ما.”

Ikea فروشگاه به طور کلی در خارج از شهر و مکان های این شرکت ساخته شده است که تلاش های مختلف خود را رسانه ها به مراکز شهر.

در سال 2018 این بسته سه کوچکتر درونی شهر, مجموعه, نقطه, فروشگاه ها در نروژ است که یک آزمون برای یک فرمت جدید که در آن امید به رول در سراسر جهان است.

‘Ikea راه’

دیگر خرده فروشان شده اند سخت تر از برخورد با افزایش خرید آنلاین و در نتیجه ناپدید شدن تعدادی از شناخته شده بریتانیا در خیابان بالا علامت های تجاری.

در حال حاضر این سال, فروشگاه های زنجیره ای ترجمه شده از کاهش یافته است به دولت در حالی که John Lewis هشدار داده است که کارکنان آن پاداش ممکن است در شک پس از این گزارش کاهش فروش کریسمس در فروشگاه خود را.

Ikea در تلاش است برای پاسخ به تغییر سلیقه مشتری می گوید: پاتریک اوبراین GlobalData, خرده فروشی مدیر پژوهش.

“هنگامی که کاونتری, Ikea, افتتاح شد, آن را هنوز هم بسیار در مورد اعمال ‘Ikea راه’ در مشتریان شما راه رفتن در این راه دور و خم شما آن را انتخاب کنید تا خود شما قرار داده و آن را هم خودتان.

“چیزهایی که باید نقل مکان کرد و در انگلستان خرده فروشی در حال حاضر آن را همه چیز در مورد چگونه به بهترین وجه برای خدمت به مشتری و Ikea تا به حال به انطباق و تغییر مدل خود را.

“این است که در مورد Ikea تطبیق چگونه آن را با استفاده از فضاهای فیزیکی به جای آغاز یک عقب نشینی است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی