‘اگر شما فکر می کنم من یک نژادپرست رفتن f*ck خودتان’: آنتونی جاشوا بازدید پس از واکنش بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع سخنرانی (تصویری)

آنتونی جاشوا ناودان منتقدان از یک سخنرانی در یک زندگی موضوع اعتراض خود را در بومی واتفورد پس از سنگین وزن جهان قهرمان شد متهم از تماس برای مردم برای جلوگیری از صرف پول در سفید متعلق به فروشگاه.

جاشوا با حضور در تظاهرات مسالمت آمیز در روز شنبه پس از spates از تجمعات مشابه رخ داده بود در چند شهرستانها عمده در سراسر جهان انعکاس تظاهرات در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در حالی که تحت بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

بوکسور بود که با پوشیدن لباس تیره hoodie به عنوان به خوبی به عنوان یک پا بریس و عصا پیوست جمعیت در خواندن از یک تکه کاغذ که میان آنها توزیع شده است.

اما جاشوا شده است مجبور به رد اتهامات نژادپرستی پس از یک قطعه از سخنان خود به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی که نشان داد او التماس جمعیت به فروشگاه در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

پرهیز از صرف پول خود را در مغازه های خود و اقتصاد و سرمایه گذاری در کسب و کار متعلق به,” جاشوا می گوید: در این کلیپ. “آنها نشان می دهد که در آن لطمه می زند.”

پس از دریافت یک واکنش آنلاین ‘عج’ منتشر شد بیشتر پیام که در آن او با انتقاد از کسانی که تا به حال پرتاب نژادی اتهامات در او.

اگر شما فکر می کنم من یک نژادپرست رفتن f*** خودتان!” جاشوا در توییتر نوشت.

اگر شما تماشای فیلم کامل این سخنرانی به تصویب رسید در اطراف برای کسی که به خواندن و من در زمان منجر شود.

“من شخصا صحبت از قلب در مورد واتفورد جامعه ایده از ما شخصا سرمایه گذاری هفت چهره برای ایجاد وحدت و فرصت ها و اضافه کردن تغییر به آفریقایی/کارائیب جامعه است.

مغازه نیست این موضوع در اینجا. قبل از اینکه شما صحبت sh*t شما بهتر تحریم نژادپرستی.”

جاشوا قبلا زیر آتش آمده پس از اتهام ارسال پیام نژادپرستانه به حریف سابق ادی و گاز ،

همچنین در rt.com ‘رسوایی به نژاد سیاه برتر’ – آنتونی جاشوا گفته می فرستد ‘نژادپرستانه’ پیام به رقیب

جاشوا همچنین خطاب به یک گروه جداگانه از منتقدان که حفظ آن اجتماعی فاصله در طول یک تظاهرات در نور مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس غیر ممکن است.

من درک می کنیم نگرانی هایی در رابطه با, اجتماعی, فاصله,” جاشوا گفت: در اوایل پیام.

با این حال من امیدوارم که کسانی که شکایت در مورد اجتماعی فاصله همان انرژی مورد آن جمع آوری برای یک روز در ساحل [و] کسانی که رفتن به پارک برای پیک نیک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de