‘اگر شما دیدن خواهر خود را در حال اجرا در کشور چیزی اشتباه است’: Rodman wades در شایعات از رفیق کیم جونگ سازمان ملل متحد بیماری

NBA افسانه Dennis Rodman که به تازگی نشان داد او در دوستی بعید است با کیم جونگ سازمان ملل متحد آغاز شد و در boozy کارائوکه جلسه اتحاد سوخت شایعات از رهبر کره شمالی را بیمار نشان می دهد که خواهر خود موفق شده او را.

کیم یو-جونگ, جونگ سازمان ملل متحد خواهر کوچکتر ساخته شده است اولین بیانیه عمومی در ماه مارس پس از مدت طولانی برگزار اعتماد او حکم خواهر و برادر برای اطلاع رسانی به سیاست های پشت صحنه و نشان دادن او در عمده رویدادهای جهانی از جمله المپیک زمستانی 2018.

برجسته سیاسی شکل همراه برادرش به او دو نشست با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی گفته می شود بازیگری را به عنوان خود را “همزاد” در میان نصب حدس و گمان خود سلامت در ماه های اخیر.

جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد به طرز مرموزی ناپدید شد از نمایش عمومی قبل از دولت صادر شده و عکس را به او نشان داد باز کردن یک کارخانه کود در اوایل این ماه اما Rodman که پس از نوشیدن ودکا و سنگ با رهبر معظم انقلاب در طول یک تور با Harlem Globetrotters در سال 2013 است که ديپلمات.

همچنین در rt.com “مست به عنوان sh*t’: Dennis Rodman به یاد می آورد boozy کارائوکه جلسه با کیم جونگ سازمان ملل متحد

“من باید ارتباطات با کره شمالی” مبهم سابق شیکاگو بولز ستاره گفته مجری پیرز مورگان در طول یک مصاحبه زنده از لس آنجلس در برنامه تلویزیونی صبح به خیر بریتانیا.

“اگر شما خود را در تلویزیون در حال اجرا در کشور شما می دانید که چیزی اشتباه است. که همه من قصد دارم به شما بدهد.”

Rodman سپس insinuated که کیم یو جونگ المپیک سفر زمانی طولانی در خدمت رهبر تبلیغاتی و تحریک گروه حزب کارگران کره جنوبی شد اولین عضو کره شمالی سلسله به دیدار کره جنوبی شده بود نشانه ای از صعود به کنترل.

“من می گویند چیز دیگری به شما بعضا” او ادامه داد. “به یاد داشته باشید زمانی که او به کره جنوبی رفت قبل از او انجام داد ؟ به یاد داشته باشید که روز ؟

“او رفت و بعد از آن. بنابراین آن را مانند خوب ، من قصد دارم برای گفتن که اگر او در اینجا یا در اینجا نیست. او در خط بعدی به سر می برد.”

Rodman ادعا کرده اند علاقه کیم یو-جونگ هنگامی که او را ملاقات کرد و به عنوان مهمان قبل از او در بخشی تعجب کارائوکه جلسه در کنار کیم 18 قطعه باند.

همچنین در rt.com کارمن الکترا نشان می دهد در دادگاه جیغ وداد بازی کردن با Rodman در شیکاگو بولز تمرین تسهیلات

“خواهر خود شد یار,” او گفت: نیویورک پست در اوایل این ماه در کمرنگ جلوه دادن صحبت از مرگ کیم که اعتقاد بر این است در اواسط 30s. “او بسیار مهربان به من وقتی که [من] مهمان.

“من باور نمی کنم کره شمالی اخبار تا زمانی که من آن را بشنود از سمت خود. من فکر می کنم این واقعیت است که آنها نگه داشتن خود را در بسیاری جهات می دهد رسانه ها قابلیت اجرا با شایعات در زمان است.”

پنج بار قهرمان NBA Rodman شده است در انظار به تازگی به لطف محبوبیت بسیار زیاد از ضربه گاو مستند “آخرین رقص”, که شامل آیات مورد در دادگاه dalliance او یک بار لذت می برد با سابق Baywatch ستاره کارمن الکترا.

همچنین در rt.com مایکل جردن نشان می دهد او کشیده گاو هم تیمی Rodman از تخت و پشت به آموزش پس از لاس وگاس بندر با کارمن الکترا

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de