‘اگر شما سوزاندن پرچم شما رفتن به زندان’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او می خواهد یک قانون جرم هتک حرمت نماد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تصریح کرد خواستار یک قانون است که بان کی مون سوزاندن پرچم آمریکا – یک عمل است که در حال حاضر حفاظت شده به عنوان آزادی بیان – پس از سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان بارها و بارها آتش کشیده پرچم.

“ما باید به آمده تا با قانون است که اگر شما سوزاندن پرچم آمریکا شما رفتن به زندان برای یک سال” مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع در Tulsa, Oklahoma – اولین ‘را امریکا بزرگ دوباره’ تجمع در سه ماه – در روز شنبه.

دو برابر کردن قبلی تماس به عمل به دلیل بیحرمتی به پرچم از جمله با تنظیم آن بر روی آتش یک جرم مجازات تهمت به دنبال پشتیبانی از دو سناتور جمهوریخواه از ایالت اوکلاهما جیم Inhofe و جیمز Lankford که آنها نیز در حضور در این تجمع است.

همیشه از تبدیل شدن به رئیس جمهور تهمت بارها استدلال کرد که پرچم-سوزاندن نباید حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.

ما باید آن را انجام دهد. بحث ما در مورد آزادی بیان… اما این هتک حرمت.

مدت کوتاهی پس از انتخاب شدن در سال 2016 تهمت پیشنهاد کرد که کسانی که سوزاندن پرچم آمریکا باید سخت مجازات است که می تواند شامل یک سال زندان و یا حتی از دست دادن تابعیت.

این تمدید فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات شده اند که مواج در سراسر آمریکا پس غیر مسلح سیاه جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در ایالت مینه سوتا در مه 25.

همچنین در rt.com ‘رسوایی به کشور ما!’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری فعالان مدنی و سرنگونی و رایت مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در DC (تصویری)

اخیرا اعتراضات به طور فزاینده ای دیده می شود فعالان استقبال خرابکاری در نام نژادی عدالت است. با کمی و یا بدون دخالت از پلیس فعالان در حال حاضر سرنگون آرایه ای از مؤتلفه مجسمه و سوخته پرچم ایالات متحده است.

در حالی که خرابکاری است که هنوز هم از لحاظ فنی غیر قانونی سوزاندن پرچم آمریکا شده است پس از سال 1989 زمانی که دیوان عالی کشور حکم داد که این یک شکل از “نمادین بیان” حفاظت شده توسط قانون اساسی است.

همچنین در rt.com تماشا کنید: پورتلند معترضان پاره کردن مجسمه جورج واشنگتن با پارچه مزین کردن آن با سوزاندن پرچم ما

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net