با نفوذ شکل از بازی های پیشرو وب سایت می گوید که یک دسته از همفکر رسانه ارقام تبانی برای جلوگیری از راست متمایل روزنامه نگاران و توسعه دهندگان از داشتن صدا در صنعت.

“اگر شما آشکارا محافظه کار و تلاش به درخواست هر یک از جریان اصلی رسانه ها هستند که در سواحل من فکر نمی کنم شما می خواهم یک شانس در جهنم گرفتن در” می گوید: منبع ارشد که مایل به ناشناس باقی می ماند برای ترس از عواقب.

“بسیاری از ما که احتمالا فکر می کنم وجود دارد یک دسته خوب است که می دانیم وجود دارد یک دسته,” آنها می گویند.

این “clique” است که متشکل از روزنامه نگاران از شناخته شده بازی و فناوری, وب سایت:, در میان آنها, Kotaku, چند ضلعی, معاون, Ars Technica, GameDaily, ورزشی یوروگیمر و بارهای بیشتر.

“مردم نمی خواهد چیزی بنویسم و یا ما نمی خواهد می گویند هر چیزی در توییتر و یا هر دلیل این که شما با فشار خارج کردن یک اشتباه در نظر و شما درخواست برای مشکل” می گوید: منبع که بستری نگه داشتن خود را در نظرات خصوصی برای جلوگیری از تحریم.

“مگر شما نمی مراقبت در مورد فرصت های بالقوه در صنعت بسیاری از مردم فقط نمی گویند آنچه آنها در واقع تفکر است.”

سیاست بیش از صداقت

تسلط به طور مستقیم تحت تاثیر یکپارچگی روزنامه نگاری در نشریات اجرا شده توسط این دسته از اعضای.

در یک مثال که شرح داده شد به من در جزئیات است که من پنهان برای محافظت از منبع کارکنان شد بحث در مورد پوشش یک بحث شکل که شده است می خواهم به اشتباه با یک بازی سازمان است.

چند تن از اعضای این سایت اعتراض کرد و گفت که این رقم سزاوار نیست نمایشگاه پوشش زیرا آنها نه یک فرد خوب است.

خود جرم است ؟ که آشکارا جناح راست.

من منبع ادامه می دهد: “آنها نمی خواهند برای پوشش دادن همه چیز به خاطر آنها دوست ندارند کسی و که چگونه شما انجام روزنامه نگاری. که وبلاگ نویسی است.”

1

نفاق در عمل

دسته قدرت دارای عایق آن از نقد اجازه می دهد آنها را به دور با بسیاری از جرائم آنها مجازات دیگران برای.

به استناد مثال: Danny O’Dwyer قبلا از Gamespot استفاده می شود به رها کردن N-بمب گذاری شده در توییتر. پاتریک Klepek از معاون دارای سابقه با تجاوز به عنف جوک. لورا K دیل به طور رسمی از Kotaku یک بار slandered یک کمدین تنها به اعتراف او ساخته شده است این رویداد ، و Jed Whittaker ساخته شده در کل تصویری که در آن او می خندد مورد تجاوز به عنف و همچنین قطره N-بمب.

در حالی که همه devs مانند تیم پشت ‘یون خشم’ به نام “ضد همجنس” در آمار قطعات به دلیل جناس در بازی خود را.

من منبع معتقد است که بشود تاکتیک دسته اعزام هستند و نه فقط در مورد یک ریاکارانه خود عدالت اما کلیک.

“این همه مخاطبان-ساختمان تاکتیک. نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن بحث مقالات در رسانه های اجتماعی. آنها دقیقا می دانند چه آنها در حال انجام به دلیل آن کار می کند. شما افشانده مخالفت مردم با آن درگیر و voila شما رو هزاران نفر از بازدید کنندگان است.”

Hounding Holowka

منبع من است به خصوص خشم بیش از این دسته است دورویی وقتی که می آید به سلامت روان.

از یک طرف بازی های جریان اصلی روزنامه نگاران صحبت کنید تا اهمیت آن در صنعت و در بازی های خود را و یا حتی سلامت روان در طرح های. در آینده نمونه آنها را از بین ببرد عمومی زندگی به طور بالقوه آسیب پذیر افراد برای جزئی ترین گناهان.

“مردم را فراموش کرده ام چگونه آن خطرناک است برای مردم با شکننده سلامت روان به dogpiled توسط هزاران نفر از مردم در توییتر” آنها به من بگویید.

منبع من که نمی کند نظر خود را یک محافظه کار – گنجه و یا در غیر این صورت می گوید که “مردم اشتباه روزنامه نگاری برای فعالیت.”

بدنام ترین های اخیر مثال آنها بحث شد خودکشی توسعه دهنده الک Holowka سال گذشته پس از اتهامات سوء استفاده جنسی توسط فمینیست مبارز زو کوین.

منبع من نگران بود توسط witch-شکار جو ساخته شده است که حتی بازجویی آنها غیر ممکن است حداقل تا بعد از موضوع اتهامات مرده بود.

“اگر کسی واقعا می خواهد برای دیدن شواهد کسی که تجاوز جنسی شما بلافاصله زیر اتوبوس انداخته فقط مایل به شنیدن هر دو طرف از این داستان و که شما لازم نیست حمایت از قربانیان حتی اگر که کاملا درست نیست” آنها می گویند.

“شما نمی توانید داستان کامل از یک طرف تمام وقت.”

این منبع معتقد است که روزنامه نگاران نادیده وظایف اساسی خود تبدیل فعالان سیاسی به جای.

رشد و نمو مشکلات

این منبع تایید کرد که خودسانسوری – توصیف به عنوان “راه رفتن بر روی پوسته” – فراتر از روزنامه نگاران.

اعضای آن را اغلب انجام توییتر غواصی عمیق برای استخراج “مشکل” اظهارات هستند که پس از استفاده به مخاطره مشاغل از توسعه دهندگان بازی که منابع مالی و یا شهرت به دفاع از خود.

1

به عنوان مثال قابل توجه این است که “آخرین شب” توسعه دهنده تیم Soret بود که شرور و اهریمن در سال 2017 به گفته او “در برابر فمینیسم” و “برای egalitarianism” و حمایت از Gamergate در سال توییتهایی.

“آنها [توسعه دهندگان بازی] فقط به عنوان بیمار از clickbait و خارج از چارچوب به نقل از به عنوان هر کس دیگری را” منبع من نشان می دهد.

آنها می گویند که آنها گفته شده است این شخص می گوید که این کاشته بی اعتمادی بین رسانه ها و سازندگان بازی.

“بسیاری از اوقات آنها [توسعه دهندگان بازی] احساس صحبت, برای, از, مطبوعات, و این چیزی است که آنها در واقع فکر” آنها می گویند.

“آنها نمی تواند باز و صادقانه در مورد خود واقعی نظرات بدون چیزی که پاره پاره از آنها و چرخید در راه است که منفی نسبت به آنها را اگر آنها در همان صفحه با هر کس دیگری.”

این برگه با خود من مبادلات با منابع از Arkane Studios در سال 2018 که گفت که آنها تا به حال برای پنهان کردن اعتقادات خود را در حالی که “مترقی” از اعضای این تیم ساخته شده با افتخار اعلان مانند “جهان بهتر خواهد بود بدون مردان سفید.” این وضعیت منجر به حل تنش ها در این تیم است.

را یک شورش افزایش است ؟

وجود یک دسته احتمالا نمی تواند تعجب آور باشد برای کسانی که به دنبال صنعت از نزدیک.

در سال 2014 نشت از یک ایمیل زنجیره ای به نام بازی سایتشان جوانب هشدار عمومی به یک پشت صحنه ساختار قدرت که در آن محیط تاثیر گذار ترین صدای بودند دیکته پوشش.

پرش به روز در حال حاضر و به نظر می رسد خودی کانال های ارتباطی را نه فقط بازسازی شده اما قوی تر ساخته شده.

پشت صحنه, دیگر نویسندگان آگاه از آنچه اتفاق می افتد اما آنها می ترسند به صحبت کردن.

“من فکر می کنم شما می شود جای تعجب که چگونه بسیاری از نویسندگان نمی توانند تحمل clique در این فضا است. بیشترین چیزی را می گویند چرا که آنها نیاز به کار بله می دانم؟”

آنها همچنین می خواهم به اضافه کردن: “برای تلفن های موبایل بزدلانه اما قطعا وجود دارد بسیاری از ترس در این فضایی که مردم به لغو برای صحبت کردن در برابر بسیاری از آنچه که می گذرد.”

شاید در زمان بیشتر خواهد بود به اندازه کافی شجاع به صحبت کردن در مورد خفه کننده انطباق و یا حتی به انتشار خلاف دیدگاه اما برای لحظه ای آن را در مورد خم شدن زانو به clique – یا دیگری.

چگونه تعادل منتقل شده به طور کامل در یک جهت و به طور کامل به یک گروه است که با توجه به “فقط اعداد” به عنوان منبع من می گویند. “آنها کنترل پیام آنها را به نفوذ و رنگ خود را به عنوان این اخلاقی grandstanders و هر کسی که در خط با این حال تحت فشار قرار دادند به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im