“اگر ما نمی تواند خواب شما نمی خواهد خواب’: نیویورکی برگزاری پر سر و صدا و اعتراض غیر قانونی آتش بازی خارج شهردار de Blasio خانه

نیویورک مونتاژ خارج بیل د Blasio را برای ابراز خشم خود را در سراسر شهرستان تمایل به سرکوب یک بیماری همه گیر از آتش بازی های غیر قانونی استفاده است. تظاهرکنندگان تلاش برای مختل شهردار خواب به عنوان بازپرداخت.

یک خط از اتومبیل honked خود شاخ در نزدیکی شهردار اقامت Gracie عمارت دوشنبه شب به عنوان بخشی از سازماندهی تظاهرات. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این خیابان در نزدیکی de Blasio خانه آب گرفتگی با خودرو و سرخوردگی ساکنان. بسیاری از تظاهرکنندگان از نیویورک یهودی ارتدوکس جامعه است. عضو شورای خایم دویچ که با حضور در این تجمع گفت: “می خواستم برای ارسال یک پیام روشن به شهردار.

“اگر ما نمی توانیم خواب آقای شهردار شما نمی خواهد خواب” این عضو شورای قول داد در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

در یک کلیپ یک معترض شنیده می شود فریاد بر honks و دور موتورهای: “بیل د Blasio, این است که در حال حاضر ما هر شب خواب است. می تواند خواب شما را از طریق این؟”

شهر نیویورک به تازگی دیده می شود 4000 درصد افزایش آتش بازی-حوادث مرتبط – بسیاری از آنها اتفاق می افتد در شب به عنوان ساکنان تلاش برای به دست آوردن برخی از نظر. به گزارش نیویورک پست شهرستان ثبت 849 آتش نارضایتی در نیمه اول ماه ژوئن در مقایسه با صرف 21 حوادث در طول مدت مشابه سال گذشته است. NYPD است که تحت بررسی برای دست زدن به آن از پل تظاهرات و اکنون در برابر کاهش بودجه شده است و تمایلی در اکثر موارد به مداخله.

افزایش غیر قانونی بودن آتش بازی به ضرب گلوله در سراسر شهر است فقط شروع de Blasio مشکلات. تیراندازی در شهر نیویورک که با افزایش تکان دهنده 358 درصد طی هفت روز گذشته در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. شهردار قول داده است به معرفی جامعه-رهبری اقدامات لازم برای کاهش جرم و اما کمیسر پلیس شهر در حال حاضر هشدار داد که خشونت و ناآرامی در اپل بزرگ است به احتمال زیاد به بدتر.

همچنین در rt.com ‘طوفان در افق’ NYPD کمیسر هشدار می دهد که داده ها نشان می دهد شهر تیراندازی تا 358 درصد

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de