اگر مردم می رفتن و اعتراض آنها همچنین می توانید بروید و رای’: مغلوب ساختن پیشی جستن چکش ادعای پست الکترونیکی-در رای منجر به تقلب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر شده است در انتقاد از پست الکترونیکی-در برگه های رای گفت: این عمل منجر به ‘انواع ویران’ و ‘میلیون’ از آرای تقلبی و استدلال کرد که اگر مردم اعتراض کنید آنها می توانند به یک مرکز رای دهی.

در یک صدای جیر جیر رئیس جمهور ایالات متحده بمب در هرج و مرج طبیعت و محرمانه است که او ادعا می کند می آید با رای گیری از طریق پست.

“اگر مردم می توانید بیرون بروید و اعتراض و شورش به فروشگاه و ایجاد تمام انواع ویران کردن آنها نیز می تواند بیرون رفتن و رای دادن و نگه داشتن ما در انتخابات صادق است. با میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در رای گیری فرستاده می داند که در آن آنها می رویم و به چه کسی؟” او فکر.

توییت آمد و درست بعد از یک کلاه, یک, که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم گفت که او معتقد است که آینده انتخابات ریاست جمهوری در حال رفتن به “تقلب” توسط “کشورهای خارجی” از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از ‘تقلب’ در انتخابات, ادعای میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود جعلی توسط قدرت های خارجی

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حمله به پست الکترونیکی-در برگه های رای برای مدت زمان طولانی. در مه, او را تهدید به قطع میشیگان بودجه پس از آن دولت تصمیم به ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان.

همچنین در rt.com تهمت و تهدید به قطع میشیگان بودجه دولت پس از تصمیم به ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان

دموکرات ها اما فشرده شده اند برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. آنها باید توضیح داد که فشار به ارائه امن گزینه رای گیری در میان مداوم Covid-19 شیوع.

در مصاحبه اخیر دادستان کل ویلیام بر استدلال کرد که چنین مقررات “باز floodgates به تقلب” و حتی می تواند انکار آمریکایی حق رأی مخفی از آنجا آنها باید برای قرار دادن نام خود را در پاکت زمانی که آنها ایمیل خود را از برگه های رای.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de