‘اگر من را از خطرات و من آن را انجام دهید مراقبت از بيماران: قهرمان سوپر باول مردد خارج از فصل برای کمک به درمان Covid-19 بيمار

Kansas City Chiefs ستاره لوران Duvernay-Tardif می گوید که او را به نشستن آینده NFL season برای کمک به درمان افراد مبتلا به Covid-19 صرف نظر کردن میلیون ها دلار از حقوق و دستمزد خود را در روند.

Duvernay-Tardif بود که شروع گارد برای این ستاد در 31-20 پیروزی برابر San Francisco 49ers در سوپر باول LIV در فوریه تبدیل به اولین بازیکن را به انتخاب کردن از 2020-21 فصل با توجه به شروع در ماه سپتامبر در میان نگرانی مداوم در اطراف بازیکن ایمنی در سراسر coronavirus بیماری همه گیر.

به جای Duvernay-Tardif – که تنها فارغ التحصیل دانشکده پزشکی در NFL – اعلام کرد که او صرف خواهد شد در سال آینده کمک در درمان افراد مبتلا به Covid-19 و مرتبط با آن خطرات بهداشتی.

بحث در حال حاضر وجود دارد در NFL که چگونه به بهترین ادامه فصل آینده با لیگ و اتحادیه بازیکنان یک معامله قابل توجه اواخر روز جمعه را پوشش جزئیات از چگونگی و زمانی که اردوگاه های آموزشی می توانید شروع و همچنین موافقت با شرایط مالی برای یک فصل است که به لحاظ نظری می تواند نهفته آینده محدودیت های طراحی شده برای کاهش گسترش ویروس در یک کشور که تاکنون بیش از 60 ، 000 تشخیص داده و برای چند روز متوالی.

این یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال در زندگی من, اما من باید به دنبال اعتقادات من و آنچه که من اعتقاد دارم که برای من مناسب است, شخصا,” Duvernay-Tardif نوشت: در بیانیه ای.

بودن در خط مقدم در طول این offseason به من داده است دیدگاه های مختلف در این بیماری همه گیر و استرس را در افراد و سیستم بهداشت و درمان. من نمی توانم به خودم اجازه می دهد به طور بالقوه انتقال ویروس در جوامع ما به سادگی به بازی بازی های ورزشی است که من دوست دارم. اگر من به خطر من آن را انجام دهد مراقبت از بیماران.”

همچنین در rt.com “ما در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم’ می گوید NFL exec به ما coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000

تصمیم خود را به نشستن در این فصل هنوز خالص او حقوق و دستمزد $150,000 برای سال اما این رقم دور از گزارش متوسط $8,472,600 او معمولا دستورات.

Duvernay-Tardif موضع باعث می شود او آخرین جشن ورزشکار در ایالات متحده به بیان نگرانی های خود را به عنوان رقابت در میان همه گیر است و اظهارات مشابه از امثال San Francisco Giants گیر شکن Posey, DeAndre Jordan از بروکلین نتز و لس آنجلس FC ستاره رو به جلو Carlos Vela.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی