اگر در ابتدا شما موفق نیست…استیضاح خواننده گروه شیف محدودیتهای 9/11 مانند حزبی کمیسیون در coronavirus

خانه دموکرات آدام شیف به نام برای ‘بگمارند’ کاوشگر پس از مدل 9/11 کمیسیون برای پیدا کردن آنچه اشتباه رفت با ما پاسخ به Covid-19 استعلام خواهد شد که بدون شک منجر به رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شیف که صندلی خانه هوش کمیته گفت واشنگتن پست در مورد برنامه های خود را در یک مصاحبه متعهد به معرفی یک لایحه که تصویب یک حزبی کمیسیون برای مطالعه “ما اشتباهات” در برخورد با این بیماری همه گیر. کار کمیسیون گفت که باید صبر کنید تا پس از بحران اما او مطمئن خروجی کمیته خود را در حال حاضر بررسی “هوش مواد” مربوط به بیماری همه گیر.

کالیفرنیا از حزب دموکرات به نظر می رسد بعید است انتخاب خود را به سر یک حزبی کمیسیون با توجه به اینکه او به رهبری غیر قابل انکار و بسیار حزبی استیضاح پرس و جو در برابر تهمت آغاز شد که در ماه دسامبر و fizzled از در ماه فوریه – پوشا دوره است که در آن برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس آغاز شد.

به عنوان کل سیاسی و رسانه ای دستگاه متمرکز تشریحی فروع از استیضاح, مردم, بودند, گرفتن بیمار و در حال مرگ از یک رمان coronavirus که به سختی امتیاز یک ذکر در میان تب و تاب می افتند در کاپیتول هیل. شیف و دموکرات ها تا به حال بشقاب خود را کامل با تئاتر جلسات و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا در مورد تهدید به سرمایه-D دموکراسی بد نارنجی ، یک کمیته فرعی روابط خارجی مجلس فقط در اطراف به برگزاری یک جلسه در coronavirus پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در سنا در اوایل فوریه.

همچنین در rt.com دموکرات ها موفق به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها نمی دهد تا تلاش – آن را همه آنها رو

حزبی زهر چرخش در حزب دموکرات کنترل خانه پس از آن رای به استیضاح رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره قطعا نمی پراکنده که با تبرئه اما. روشن شده است از حرف از مجلس نانسی پلوسی و دیگر رهبران دموکرات محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران است که آنها می خواهم یکی دیگر از گزش در اپل.

یک “حزبی” کمیسیون دست برداشت توسط شیف خواهد بود یک فرصت طلایی برای قطعی پین مسئولیت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. شیف مصاحبه با پست نکات در چنین قصد بازی با این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن “با تخفیف هوش هشدارهای به دلیل نگرانی در مورد تاثیر این ویروس بر انتخاب مجدد مبارزه است.”

شیف دور از اول به مقایسه شیوع کروناویروس به 9/11 و قطعا نمی خواهد آخرین. فراتر از این واقعیت است که این دو رویداد مسئول اعداد آمریکا تلفات هر دو نیز منجر به تهاجم بی سابقه ای در آمریکا آزادی های مدنی و یک بیماری همه گیر از باک-عبور با هر مقام و موقعیت و مسئولیت تکاپوی به سرزنش دیگری. در هر دو مورد کسانی که در قدرت اصرار داشت هیچ راهی وجود دارد که می تواند آنها دیده می شود بحران های آینده; در هر دو مورد آنها تا به حال مقدار زیادی از اطلاع از خبرچین در یک و یا به سادگی از خواندن اخبار در دیگر.

همچنین در rt.com ما declassifies کلید نام در عربستان-9/11 دعوی اما انتشار آن برای عموم

9/11 کمیسیون بود که به طور گسترده ای panned برای اعضای آن’ درگیری های مورد علاقه خود را برای ناتوانی در درک stonewalling توسط سازمان های اطلاعاتی و پنتاگون و برای عدم پیگیری جنبه های مهم این رویداد از جمله این سوال که تامین مالی حملات و سقوط از Salomon Brothers ساختمان.

بسیاری از هر دو در داخل و خارج از دولت از جمله خانواده های قربانیان را خواستار یک تحقیق جدید با 9/11 گزارش کمیسیون تنظیم یک نوار پایینی برای موارد آینده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im