ادلب توسط یک آهنربا را برای گروه های تروریستی’ می گوید: ما نظامی spox — تناقض MSM روایت در سوریه

بسیاری از گروه های تروریستی که استان ادلب خانه یک “تهدید و تهدید” به غیرنظامیان در زندگی وجود دارد عملیات ذاتی حل و فصل سخنگوی سرهنگ Myles Caggins گفت SkyNews, خراب خود را “شر اسد’ روایت است.

SkyNews مصاحبه Caggins به همراه یک داستان در آن نوشته شده نشان می دهد دولت سوریه و نیروهای “یکسره” حمله به غیرنظامیان و “بمباران بیمارستان” اما ما سرهنگ رفت و سرکش و متمرکز بر تروریست ها این نیروها در واقع مبارزه به جای.

استان ادلب به نظر می رسد به یک آهنربا را برای گروه های تروریستی به ویژه به دلیل آن است که یک ungoverned فضا در بسیاری از راه های,” چهره عمومی از ایالات متحده عملیات نظامی برای مبارزه با “دولت اسلامی” (که قبلا داعش/داعش) گفت: UK outlet. “وجود دارد گروه های مختلف وجود دارد — همه آنها در حال مزاحمت یک تهدید و یک تهدید برای…صدها نفر از هزاران نفر از غیر نظامیان که در حال تلاش برای آن را از طریق زمستان.

آسمان soldiered در خود روایت به هر حال تاسف خوردن سرنوشت “آواره جمعیت…در تیراندازی گرفتار” بین ارتش سوریه و خدمه رنگارنگ از “جهادگران…برخی از متفقین به القاعده.” با استناد به معروف ضد اسد در سوریه شبکه حقوق بشر که ساخته شده است یک نام برای خود را ارائه وحشتناک تلفات ارقام به زود باور رسانه های غربی, سازمان, آسمان صاف ادعا کرد روسیه حمله کردند و decimating استان بیمارستان. این وزارت دفاع روسیه خطاب این روایت قبل از اشاره به این که چند تن از به اصطلاح “بيمارستان” که سرنوشت بود اظهار تاسف در رسانه ها گزارش شد و در واقع نظامی مبلمان و پناهگاه — اما هیچ اشاره ای ساخته شده بود از کسانی که آیات.

همچنین در rt.com نامزد جایزه اسکار برای Sama’ یک propagandumentary که هل القاعده را روایت در حلب

رسانه های غربی باید چسبیده به “شر اسد و شر روسیه حمله درمانده شهروندان” خط در ادلب همیشه از ارتش سوریه رسیده تروریستی دژ ماه پیش, بازی کردن روابط به اصطلاح “شورشیان میانه رو” به القاعده و دیگر گروه های تروریستی و چرخش اشک, زود کشیدن قصه از شهروندان مورد آزار و اذیت تنها توسط دولت اسد. در همین حال دولت سوریه متهم کرده است گروه های شبه نظامی با استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی برای دفع این استان را گرفته است.

بیش از یک تعداد کمی از مردم در زمان اطلاع از Caggins’ واگرایی از روایت در رسانه های اجتماعی در سرزنش او برای رفتن اسکریپت. چرا آنها خواسته بود او را سرزنش روسیه و اسد?

دیگران نگران بودند که انحراف از حد معمول ما خط نشان از نوعی تغییر در سیاست بود واشنگتن گفتن “شورشیان میانه رو” آنها خود به خود ؟

سوریه و نیروهای روسی را ساخته اند گام های بلندی در بازپسگیری ادلب از گروه های شبه نظامی بسیاری وابسته به القاعده که سوار یک موضع گذشته در این استان است. هنگامی که در کنترل زیادی swathes از خاک (و با حمایت آمریکا کمک های مالی و سلاح) نفوذ خود را منقبض شده است به این نهایی holdout. دیگر گروه های شبه نظامی مورد حمایت ترکیه است که به تازگی تهدید به فشار علیه سوریه پیشبرد صورت جدی باید نیروهای اسد را یک تلاش هماهنگ برای پاکسازی منطقه از آن جهادی کارکنان است. در حالی که ترکیه و روسیه تا به حال در ابتدا با تشکیل یک توافق به deescalate خصومت در منطقه, ترکیه متهم شده است از عدم به نگه دارید تا پایان خود را از معامله با پاکسازی تروریست ها.

در ضمن کسانی که در مناطق آزاد از “نسیم” تروریست ها شده اند بازسازی به عنوان ساکنان بازگشت با فرودگاه بین المللی حلب فرود اولین پرواز خود را در این هفته — قدرتمند نماد ایستادگی ملت تقریبا به زانو در آورده از یک دهه از جنگ. اما SkyNews بعید است به گزارش که — هنگامی که آخرین آنها بررسی می شود در حلب شد “قتل عام” توسط سربازان اسد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی