آیداهو را لرزاند قدرتمند 6.5 زلزله 2nd, قوی ترین در ضبط (فیلم)

قوی 6.5 قدر زلزله, را لرزاند, جنوب, آیداهو, دومین ثبت شده در دولت است. سازمان زمین شناسی ایالات متحده (USGS) گفت: کانون بود و در نزدیکی شهر Challis.

لرزش زده در مدت کوتاهی قبل از 6pm به وقت محلی با عمق برخی از 6.2 مایل (10 کیلومتر). حدود 30 دقیقه پس از اولیه تکان خوردن USGS گزارش یک پس لرزه از 4.8 قدر. حدود دو میلیون نفر زندگی می کنند در منطقه آسیب دیده است.

در حالی که وجود دارد در حال حاضر هیچ گزارشی از خسارت یا آسیب ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی نشان می دهد خانه های در حال متزلزل تکان خوردن.

Idahoans از سحر و جادو دره چوب رودخانه دره گنج دره و پوکاتلو گفت: آنها می توانند احساس لرزش در حالی که ساکنان به عنوان دور به عنوان بریتیش کلمبیا, کانادا و شش اطراف متحده – از جمله مونتانا واشنگتن و اورگان – همچنین متوجه زلزله با توجه به محلی گزارش.

حدود 30 دقیقه پس از اولیه تکان خوردن USGS گزارش یک پس لرزه از 4.8 قدر بود که پس از 20 کوچکتر. سازمان زمین شناسی گفت: پس لرزه ها می تواند همچنان بیش از هفته آینده هشدار به ساکنان “آماده شود برای بیشتر زمین لرزه.”

روز سه شنبه seism بود در میان بزرگترین تا کنون ضربه دولت outdone تنها توسط 1983 را Borah اوج زلزله – یک 6.9 در مقیاس ریشتر – که به کشته شدن دو کودک و برخورد میلیون ها دلار خسارت به ساختمان ها و زیرساخت ها است.

هر چند آیداهو است که به ویژه مستعد ابتلا به لرزه یک جفت کوچک لرزش – 1.3 و 1.6 قدر – برداشت شد در زلزله سنج در اواسط ماه مارس. زمین لرزه در زیر 2.5 به طور معمول احساس نمی شود اما, و نه حادثه باعث آسیب و یا آسیب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im